Okunma

Telecom World 2009’u Ayaklarınıza Getirdik


08 Ekim 2009 Perşembe 01:18
Telecom World 2009’u Ayaklarınıza Getirdik

Tüm dünyadaki önemli telekom şirketlerinin bir araya geldiği bu organizasyonda, yeni teknolojiler ve buluşlar paylaşılıyor. Şirketler,müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için bilgi alışverişinde bulunuyor.

Ülkemizi temsil eden Türk Telekom şirketleri (Argela, İnnova, Sebit) tüm ülkeler tarafından dikkat çeken çözümleriyle, bu fuarda yerini aldı. İsviçre’nin güzel kenti Cenevre’deki bu organizasyondaki izlenimlerimizi okurlarımızla paylaşmaya başlıyoruz.

Sayfa Sayfa ITU Telecom World 2009

Fuarda yer alan şirketler, güvenli iletişimden yeni nesi iletişim teknolojilerine,mobil geniş bant internetten, evde kullanacağımız gelişmiş sistemlerine, çevreci değişimden eğitime desteğe kadar çok sayıda çözümünü tanıttı.

Aşağıdaki fotoğraflarda, hem fuar stantlarını hem de güzel şehir Cenevre‘yi gezeceksiniz.


Fuarı sayfa sayfa izlemek için buraya tıklayın.

:: Ülkemizdeki yenilikleri yeterli buluyor musunuz? Forumda tartışalım.

 
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Telecom World 2009’u Ayaklarınıza Getirdik”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    türk telekom da bu fuarda diğer telekom şirketlerine ders verir en az masrafla en çok para nasıl kaldırılır müşteri nasıl delirtilir konularında

" Telecom World 2009’u Ayaklarınıza Getirdik konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Telecom World 2009’u Ayaklarınıza Getirdik ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Telecom World 2009’u Ayaklarınıza Getirdik ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "