Okunma

Tenda USB Kablosuz Ağ Adaptörü


30 Aralık 2008 Salı 16:31
Tenda USB Kablosuz Ağ Adaptörü

Kullandığı USB arabirimi sayesinde hem masaüstü bilgisayarlarınızda, hem de kablosuz ağ kartı bulunmayan eski dizüstü bilgisayarlarda kullanabiliyorsunuz. Kullanımı oldukça kolay olan Tenda W542U 54M USB kablosuz ağ adaptörünü bilgisayarınıza takıp sürücüsünü yüklediğiniz anda herhangi bir ağa bağlanmanız için hazır hale geliyor.

Kablosuz USB ağ kartının beraberinde, masanızın üzerinde oldukça şık görünecek USB uzatma kablosu geliyor. Eğer masaüstü bilgisayarınızda bu ürünü kullanacaksanız, uzatma kablosuyla bu ürünü daha uygun bir yere yerleştirebilirsiniz. Böylece daha iyi sinyal alacaktır. Çünkü üzerindeki PCB üzerindeki antenin gücü sadece 2 dBi. Dolayısıyla kuytu noktalarda çok da iyi çekmiyor.

 

En Yeni Standartlar

IEEE 802.11g ve IEEE 802.11b standartlarındaki ağlara bağlanmanızı sağlayan Tenda W542U 54M USB Kablosuz Ağ Adaptörü, 54 Mbps veri aktarım hızına ulaşabiliyor. Ayrıca Tenda‘nın bu ürünü, (mükemmel şartlar sağlanırsa) 300 metreye kadar kablosuz ağlara bağlanabiliyor. Ayrıca üründe en yeni kablosuz ağ şifreleme yöntemleri de destekleniyor. Örneğin bizim genellikle kullanılmasını tavsiye ettiğimiz WPA2 teknolojisi TKIP protokolüyle birlikte kullanılabiliyor.

Tenda WiFi 54g
Kablosuz ağ adaptörü

Arabirim: USB
Standart: 802.11b/g, 54 MBit/s
Anten gücü: 2 dBi
Şifreleme: 64/128 bit WEP, WPA/WPA2
Protokoller: WPS, Soft AP, PSP, NDS

Dağıtıcı: Endeks Bilişim
Telefon: (216) 523 35 70
Fiyat: Firmaya sorunuz

:: Siz internete ne şekilde bağlanıyorsunuz?

Bilgi için: Tenda
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tenda USB Kablosuz Ağ Adaptörü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tenda USB Kablosuz Ağ Adaptörü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tenda USB Kablosuz Ağ Adaptörü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "