Okunma

İçinizdeki Terminatörü Açığa Çıkartın


18 Mayıs 2009 Pazartesi 11:12
İçinizdeki Terminatörü Açığa Çıkartın

Sinema tarihinin en etkili bilim kurgu filmlerinden biri kabul edilen Terminatör serisinin yeni filmi Terminator Salvation 21 Mayıs’ta dünyada, 5 Haziran’da da ülkemizde vizyona giriyor. Filmin tanıtımı için pek çok internet sitesi de açılmış durumda. Bu sitelerden terminateyourself.com adresinde yayınlananı sizi sadece 5 adımda bir terminatöre dönüştürüyor.


Kendinizi Terminatöre dönüştürmek bir tık kadar yakın!..

Kendinizi terminatöre dönüştürmek için karşıdan çekilmiş bir fotoğrafınız yeterli oluyor. Dilerseniz fotoğraf yerine bir avatar da kullanabiliyorsunuz. İlk olarak bilgisayarınızdaki bir fotoğrafı yüklüyor ya da webcam aracılığıyla o anki halinizi çekiyorsunuz. Daha sonra yüklediğiniz fotoğrafın ebatlarıyla oynuyor ve almak istediğiniz hasarı, yani terminatöre benzeme oranınızı belirliyorsunuz. Son olarak da kaydedip istediğiniz yerde kullanıyorsunuz.

Terminator Salvation’a Bilet Kazanmak


Terminatorizm.com üzerinden kendi film afişinizi hazırlayabileceksiniz.

Filmi izlemeyi düşünüyorsanız yukarıdakine ek olarak Terminatorizm.com adresini de ziyaret edebilirsiniz. Sitede Terminatörle ilgili gelişmeleri takip edebilir, tanıtım videolarını izleyebilir, içerisinde özel gösterim için bilet dahil çeşitli sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Yine bu adres altında terminatorizm.com/sunipeyk benzeri bloglar açabileceğiniz de belirtiliyor.

:: Terminatör filmlerinde en beğendiğiniz sahne hangisi?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İçinizdeki Terminatörü Açığa Çıkartın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İçinizdeki Terminatörü Açığa Çıkartın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İçinizdeki Terminatörü Açığa Çıkartın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "