Okunma

Ve Beklenen Trailer Yayınlandı


02 Eylül 2009 Çarşamba 12:00
Ve Beklenen Trailer Yayınlandı

Rockstar Games tarafından Grand Theft Auto IV‘ün meakla beklenen eklenti paketi The Ballad of Gay Tony için ilk çıkış trailer’ı yayınlandı. Bir buçuk dakika uzunluğundaki trailer’da oyun içi oynanış ve ara videolardan sahnelere yer verilmiş.

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/11755/t_gta4balladgt_83kdw_debut.flv#

Eric Prydz’ın “Pjanoo” müziği eşlinde izlenen videoda da belirtildiği üzere, eklenti paketi sadece Xbox 360 platformu için geliştiriliyor. 29 Ekim tarihinde raflardaki yerini alacak olan The Ballad of Gay Tony dışında, Rockstar Games tarafından GTA 4: Episodes From Libery City isimli farklı bir eklenti paketi daha yayınlanacak. Episodes From Libery City 40$ fiyat etiketiyle bu sonbaharda oyun severler ile buluşacak.

:: Eklentilerin sadece konsollara çıkması sizce doğru mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ve Beklenen Trailer Yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ve Beklenen Trailer Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ve Beklenen Trailer Yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "