Okunma

Fransa’daki tütün dükkanlarından kripto para hamlesi!


22 Kasım 2018 Perşembe 17:45
Fransa’daki tütün dükkanlarından kripto para hamlesi!

Tobacco shop olarak bilinen tütün dükkanları, Fransa‘nın dört bir yanında yaygın şekilde bulunuyor. Sigara, gazete, dergi ve piyango bileti gibi ürünleri satan bu dükkanlar, Fransa’da günlük yaşamın temelini oluşturuyor diyebiliriz. Ocak ayında faaliyete girecek kripto para kararlarıyla birlikte, geleceğe yönelik adımlar atacaklar.

Kripto para satışına yönelik yeni karar!

Fransa’da bulunan 27 bin tütün dükkanını temsil eden ‘Fransız Tütün Satıcıları Federasyonu‘, müşterilere Bitcoin ve Ethereum satmaya yönelik yeni planlarını açıkladı. Programın Ocak ayında 3 bin lokasyonda başlayacağını açıklayan federasyon, ilerleyen zamanlarda ülkedeki tüm satıcılara yayılacağını da belirtti.

kripto para

Program, Paris merkezli bir dijital varlık ve ödeme platformu olan KeplerK ile ortaklaşa bir şekilde yürütülüyor. Müşteriler, bir tütün dükkanında nakit ödeme yaparak, KeplerK platformunda kullanabilecekleri bir kod alırlar. Daha sonra varlıkları, KeplerK’de saklanır ve istedikleri şekilde kullanım yapabilirler.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Fransa’daki tütün dükkanlarından kripto para hamlesi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fransa’daki tütün dükkanlarından kripto para hamlesi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fransa’daki tütün dükkanlarından kripto para hamlesi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "