Okunma

Toplattı, Düzeltti ve Yeniden Piyasada


31 Ağustos 2009 Pazartesi 11:06
Toplattı, Düzeltti ve Yeniden Piyasada

Intel’in Haziran ayı sonunda ortaya çıkardığı ve dünyanın ilk 34 nm mmarisyle üretilen yeni SSD diski X25-M G2 derhal piyasada alıcı bulmaya başladı. Fakat bir haftadan az sürede ürünler birer birer geri dönmeye başladı. Intel sonradan problemin varlığı teyit etti ve derhal dağıtımı durdurdu. Bu ayın başlarında ise Intel ürün sorununun BIOS yazılımından kaynaklandığını belirtti ve yeni versiyon firmware‘i sorunları çözmek için piyasaya sürdü. Şimdi yükseltilen yeni firmware ile ürünler yeniden piyasada.

:: SSD disklere güveniniz tam mı?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Toplattı, Düzeltti ve Yeniden Piyasada konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Toplattı, Düzeltti ve Yeniden Piyasada ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Toplattı, Düzeltti ve Yeniden Piyasada ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "