Okunma

Toshiba Netbook Ekranlarını Büyütüyor


20 Nisan 2009 Pazartesi 10:19
Toshiba Netbook Ekranlarını Büyütüyor

Toshiba‘nın yeni netbook ürünleri kullanıcılara değişik biçimlerde sunulmaya devam edecek. Intel tarafından koyulan sınırlar çerçevesinde ekranları en fazla 10 inçe terfi edebilen Atom işlemcili netbook’lar konusun Toshiba’nın tavrı bu sınırlara uymak olarak özetlenebilir. Bunun yanında Toshiba’nın hedefi, diğer netbook’ların en fazla 3 saat giden pillerine oranla daha makul ölçülerdeki pille 4 saat çalışma imkanı sunmak.

UX serisi olarak adlandırılan ve Japonya’da Cuma günü satışa çıkacak yeni netbook’lar, 700 dolar civarında bir fiyat etiketiyle kullanıcılarla buluşacak. 10 inç sizi fazla heyecanlandırmasın, zira 1024×600 piksellik ekran hala sizlerle birlikte.

:: Toshiba, Atom kullanarak boyutları daha da büyütür mü?

Bilgi için: Toshiba
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Toshiba Netbook Ekranlarını Büyütüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Toshiba Netbook Ekranlarını Büyütüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Toshiba Netbook Ekranlarını Büyütüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "