Okunma

Toshiba Ortadoğu’daki Hedeflerini Büyütüyor


08 Ekim 2009 Perşembe 09:48
Toshiba Ortadoğu’daki Hedeflerini Büyütüyor

Toshiba hafıza ürünlerinin Türkiye, Ortadoğu ve Balkanlar bölgesindeki tek dağıtıcısı olan Multimedya A.Ş. 18-22 Ekim tarihleri arasında Dubai‘de düzenlenecek Gitex fuarına katılacak.

Toshiba’nın 2009 yılının son çeyreğinde piyasaya sunmayı planladığı yeni ürünlerin Ortadoğu lansmanını Gitex’de yapmaya hazırlanan Multimedya, 2008 yılının son çeyreğinde başladığı Toshiba’nın hafıza ürünlerinin Ortadoğu dağıtıcılarındaki ilk yılını %40 Pazar payı ile kapatmayı hedefliyor. Multimedya’nın Türkiye pazarındaki 2009 yılı Pazar hedefi %45 olarak açıklandı.

 


64 GByte SDXC 60 Mbyte/sn okuma ve 35 MByte/sn yazma hızı ile ilgi çekiyor.

 

2009’un son çeyreğinde hem Türkiye’de hem de Ortadoğu’da satışa sunulacak olan yeni Toshiba ürünleri arasında dünyanın ilk yüksek çözünürlüklü video ve dijital kamera uygulamalarına yönelik 32 GByte High Density hafıza kartı ve 21 MByte/sn‘ye kadar okuma hızı ve 3.9 MByte/sn’ye kadar yazma hızına sahip, yeni Transmemory flash sürücüsü de bulunuyor. Ayrıca 2010 yılında satışa sunulacak dünyanın en yüksek aktarım hızına sahip, en geniş kapasiteli bellek kartı 64 GByte SDXC‘ye ait ilk örneklerin Kasım ayında hazır olması bekleniyor.

:: Toshiba bellek kartlarını tercih eder misiniz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Toshiba Ortadoğu’daki Hedeflerini Büyütüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Toshiba Ortadoğu’daki Hedeflerini Büyütüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Toshiba Ortadoğu’daki Hedeflerini Büyütüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "