Okunma

Toshiba Projeksiyon Üretimini Durdurdu


18 Eylül 2009 Cuma 12:32
Toshiba Projeksiyon Üretimini Durdurdu

Toshiba bundan sonra projektör üretmeyecek. Var olan üretim Eylül’ün sonuna kadar devam edecek. Ardından da süresiz olarak durdurulacak. Toshiba, böyle bir karar almasının başlıca nedeni dünya çapındaki ekonomik kriz ve buna bağlı olarak da projektör satışlarının inanılmaz derecede düşmesi.

 

 

Projektörler Eylül 2009’a kadar satılacak. Bu tarihten sonra üretim duracak. Teknik servis ve garantiye hiçbir şekilde dokunulmayacak.

 

Toshiba, piyasadaki olumsuz etkiyi mümkün olduğunca atlatmaya çalışıyor. Bu yüzden de artı getirecek işlerde kendisini odaklamak istiyor. Bu işlerden biri kuşkusuz LCD-TV pazarı. Toshiba LCD-TV pazarı için yatırımlarını devam ediyor. Öyle ki 2010 yılında bu pazarın daha da büyüyeceğine inanıyor ve bu yüzden de şimdiden hazırlık yapmak istiyor.

:: Bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Toshiba Projeksiyon Üretimini Durdurdu”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    iyiki durdurmuş hiç olmazsa başka insanların canı ***** malını sattıktan sonra iş bitiyor arızalandığında ara ki servis bulasın.Arızalı malını at yenisini al demedikleri kaldı.

" Toshiba Projeksiyon Üretimini Durdurdu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Toshiba Projeksiyon Üretimini Durdurdu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Toshiba Projeksiyon Üretimini Durdurdu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "