Okunma

Transcend’ten SATA CF Kartlar: CFast


02 Kasım 2010 Salı 09:50
Transcend’ten SATA CF Kartlar: CFast

Bellek ürünleri ile bilinen Transcend, yeni flash kart ürün ailesi, CFast’i duyurdu. Yeni teknoloji CFast kartlar, mevcut CF kartlara göre hızlı ve daha güçlü olan SATA arabirimini kullanıyorlar.

Şu anki ATA/IDE arabirimi kullanan CF kartlar ile karşılaştırıldığında, Transcend’in CFast kartları, SATA arabirimini kullandığından 108MB/s lik yüksek transfer hızına erişebiliyorlar. (Geçen Sene Kaç Tane USB Bellek Satıldı?)

 

Daha Yüksek Hız Mümkün

Uygun yapıdaki CF kart slotu barındıran PC’ler yada SATA 3GB/s uyumlu cihazlarla depolama ve veri erişimi, kart ve ana cihaz arasındaki bu gelişmiş arayüz ile daha yüksek hızda mümkün olabiliyor.

Transcend CFast kartlar 2GB, 4GB, 8GB ve 16GB kapasitelerinde pazara sunuldu.

:: CF kart kullanıyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Transcend’ten SATA CF Kartlar: CFast konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Transcend’ten SATA CF Kartlar: CFast ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Transcend’ten SATA CF Kartlar: CFast ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "