Okunma

Trilyon Dolarlık Pazar


25 Ekim 2010 Pazartesi 06:50
Trilyon Dolarlık Pazar

Dünyaca ünlü araştırma ve danışmanlık şirketi Gartner, son dönemde popülerliği iyiden iyiye artan mobil cihazların oluşturduğu pazarın önümüzdeki yıllarda da büyük bir hızla büyümeye devam edeceği tahminini yaptı.

Gartner analistlerinin tahminine göre, 2014 yılına gelindiğine tüm dünyadaki mobil cihaz pazarının hacmi 1 trilyon $’a ulaşacak. (Hangi Dizüstü Bilgisayar Bana Göre?)

 

Cep telefonları taşınabilir cihazların lokomotifi konumunda

 

Giderek Büyüyor

Cep telefonları, tabletler ve bu cihazlar için geliştirilen uygulamaların 3-4 yıl içerisinde bugünkünden çok daha yaygın olacağını belirten uzmanlar, dizüstü bilgisayarların da bunlara katılmasıyla pazarın inanılmaz boyutlara ulaşacağını tahmin ediyorlar. (Tablet PC  Rehberi)

 

:: Taşınabilir cihazlardan hangilerini kullanıyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Trilyon Dolarlık Pazar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Trilyon Dolarlık Pazar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Trilyon Dolarlık Pazar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "