Okunma

TSMC ve IMEC El Ele Verdi


11 Haziran 2009 Perşembe 12:26
TSMC ve IMEC El Ele Verdi

TMSC’nin yenileme işbirliği çabaları teknoloji yarışında değerini artırıyor. IMEC ve  TSMC arasındaki işbirliğinin açıklanması TSMC ’nin gelecekle ilgili taahhütlerini de arttırdı. Anlaşmada, aslında TSMC ve IMEC’in birlikteliğinin 2005’e dayandığı ve bu sürenin uzatıldığı belirtiliyor. IMEC’in iş ortaklığında sektör harici firmalar olduğu gibi yarı iletken firmalarda bulunuyor.

TSMC’in küresel çabalarının bir kısmı Avrupa’yı da kapsıyor. Bu yolla TSMC, IMEC’in alt yapısından yararlanabilecek ki ön ürünler ve yarı iletken araçlar daha da genişleyecek. IMEC ve üyeleri TMSC’nin kart temelli teknolojisinin yol haritasından, platform uzmanlığından, müşterilerinden, destekleyicilerinden ve ekosistem ortaklarından yararlanabilecek.  

Bu anlaşma ile TSCM kazançlı ortaklıklar ve uzun dönem stratejisini belirlemiş durumda. Bu anlaşma yarı iletken endüstrisinin önemi ve araştırma skalası için büyük bir başarı.

:: Bu nanometre işi nereye kadar devam eder? Forumda tartışalım.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" TSMC ve IMEC El Ele Verdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TSMC ve IMEC El Ele Verdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TSMC ve IMEC El Ele Verdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "