Okunma

TTNET’e İki Büyük Ödül


09 Haziran 2014 Pazartesi 09:37
TTNET’e İki Büyük Ödül

TTNET, uluslar arası alanda elde ettiği başarılara yenilerini ekledi. İletişim sektöründe analiz ve ölçümlemede en önemli kurumlardan biri olan Holmes Report Dergisi tarafından her sene bütünlükve etkinlikte en üst seviyeye çıkan halkla ilişkiler çalışmalarının ödüllendirilidiği Sabre Ödülleri’nde TTNET’e iki büyük ödül verildi.

TTNET’in Kurumsal İletişim ekibi imza attığı iletişim projeleri ile iletişim sektörünün en prestijli ödüllerinden Sabre Tarafından “En İnovatif Kurumsal İletişim Ekibi” ödülüne layık görüldü. İnternetle Hayat Kolay projesi ile “Türkiye” kategorisinde ” En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi ” seçildi. Bu proje kapsamında bugüne kadar yaklaşık 4000 kişiye internet okur-yazar eğitimini verdi. 

:: TTNET’in sosyal sorumluluk projeleri hakkında neler düşünüyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" TTNET’e İki Büyük Ödül konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TTNET’e İki Büyük Ödül ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TTNET’e İki Büyük Ödül ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "