Okunma

TTNET’in Yeni ADSL Paketleri Satışta


27 Mayıs 2009 Çarşamba 18:47
TTNET’in Yeni ADSL Paketleri Satışta

TTNET, yeni abonelerine sunduğu özel fırsatlarla internete 8 Mbps hıza kadar bağlanma olanağı sağlarken, aboneler yeni NET Paketleri sayesinde TTNET Müzik, TTNET Video, TTNET Oyun ve TTMail’den ve ayda 300 dakikaya varan süre boyunca TTNET WiFi’dan ücretsiz yararlanma fırsatı sunuyor.

TTNET, yeni abonelerine özel hayata geçirdiği kampanyalar ile abonelerinin tercihlerine göre kablolu, kablosuz modem hediyesi ya da indirimli kullanım fırsatları sunuyor. Kampanya kapsamında aboneler, 3 aya varan süre boyunca 19,99 TL ödeme koşullarıyla internete 8 Mbps’e varan hızla bağlanma imkanından faydalanıyor. 

NET4(Plus) Paketi, “Üçünü Dene, Servisini Seç” ile TTNET Güvenlik, ayda 600 dakika ücretsiz TTNET WiFi ve TTNET Müzik Gold üyelik hizmetlerini standart olarak sunuyor. Tüm NET Paketleri için aylık 15 GB adil kullanım uygulanıyor. Adil kullanım, 15 GB’ı aşan kullanımlar için ay sonuna kadar indirme hızı 512 Kbps olarak uygulanması anlamına geliyor.

TTNET ADSL Paketleri


TTNET ADSL paketleri, hangi hız ne kadar?

Yeni Abonelere Özel ADSL Paketi Kampanyaları


TTNET’in yeni abonelere özel kampanya detayları.

:: Hangi paket sizin kullanımınıza daha uygun?

Bilgi için: TTNET
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

19 yorum - “TTNET’in Yeni ADSL Paketleri Satışta”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  kulanıcının lehine hiç bir şey yok tamamen kelime oyunları.limitsiz deniyor aslında 15 gb limitli. 8 megabit hız deniyor kesinlikle böyle bir şey yok sorduğumuzda alt yapı yeterli değil deniyor. ben bu tarifeden memnun değilsem tarifede değiştiremiyosunuz ancak bir üst tarifeye geçebiliorsunuz. ne güzel hizmetler sunmuşlar bizlere….:(

 2. SDN Okuru dedi ki:

  evıme ınternet aldım artık merak ettıgım herseyı arastırıyorum cok hosuma gıttı helede ttnet muzıke bayıldım

 3. SDN Okuru dedi ki:

  5.99 tl de 9.99 tl de 3g teknolojisi için çok iyi fiyat bence ben aldım kullanıyorum sızlerde onerıyorum ttnet saol

 4. SDN Okuru dedi ki:

  ttnet in sundugu hizmetler gerçenten güzel gene en iyisi tnet tşk.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  ttnet kullanıcısıyım ve yeni tarifeler için çok teşekkür ederim.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  ttnet kullnaıcısıyım ve şu andaki hizmetlerdende hızdanda çok memnunum

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Tamamen göz boyama

 8. SDN Okuru dedi ki:

  dünyanın en yavaş internet ağlarından birini kullanıyoruz, ama en pahalı bağlantı ücretini ödüyoruz. Milleti enayi yerine koymaktan başka bir şey değil.

 9. SDN Okuru dedi ki:

  bi apartmanda 5 kişi aynı interneti kullanıyolar …ttnet in bu tarifesindeki hız düşüşüde bunları etkiler sanırım…

 10. SDN Okuru dedi ki:

  Şu TTNET’in reklamını yapıp durmayın,öylesine bıktırdı ki biz müşterilerini artik kıcık ***** görünce bile asabım ***** kampanyası,ne paketi ne de ***** onun olsun,Ãœstü kalsın! Zira topalağına doyduk artık.İlk önce dürüst olsunlar,gerisi nasıl olsa olur.
  1-Eski müşterilerini kümeste kaz görmekten vazgeçsin
  2-Adilkullanım adı altındaki adaletsizlikten vaz geçsin
  3-300***** 10***** ve ***** da biter!
  4-Ucuzluk adı altında en pahalı hizmet onda. Bakınız:***** kıyaslayın ve görün!

 11. SDN Okuru dedi ki:

  3g gelmeden 8g geldi bravo sizlere 🙂

  Ben şahsen hemen başvuracağım. Bu şu demek; akıllı telefon hizmetleri yakında geliyor… sigorta, görüntülü servisler…

  Bir de upload isterdim ama TTNET onu da duydum ki yakında yapacakmış. al sana evden hosting hizmetleri, yaşa TTNET!

 12. SDN Okuru dedi ki:

  gayet saçma bir gelişme, aslında gelişme değil gerileme,
  bu olay tellcom un ekmeğine yağ, bal , reçel aklınızdan ne geçerse onu sürdü, tellcom artık daha hızlı genişler, ttnet zaten yıllardır milleti pahalı internetle sömürdü şimdi de eziyet haline çeviriyo 56K modem ile bağlasak daha iyi.

 13. SDN Okuru dedi ki:

  evet hızı düşürüyorlar ama diğer ödeme gününde tekrar aynı hıza ulaşılıyor. adil kullanım dedikleri şeyde benim için çok iyi haber çünkü aynı aboneliği on kişi alıpta kullananlar var ben onlara kızıyorum her şeyi böyle sömürmek zorunda değiliz böylece onlarda kendilerine çeki düzen vermiş ***** ttnet bu hız ve adil kullanım olayını iyi düşünmüş fiyat da çok uygun fark yalnızca 2 tl galiba

 14. SDN Okuru dedi ki:

  Yeni paketlere dikkat ettiyseniz 8Mbps’e kadar yazıyor yani hiç bir zaman hızınız 8Mbps olmayacak demek ***** sistemin benzerini KKTC’de Turkcell’de 3G için uyguluyor 7,2’ye varan hızlar deniyor ama aslında hızlar 2Mbps yi geçmiyor ve yoğun kullanımda 1Mbps’den daha yavaş hızlarda bağlanmak zorunda kalı***** alırken dikkat edin 8 diye alıp 1Mbps olmasın.

 15. SDN Okuru dedi ki:

  hikayeden tarifelerle değişen hiçbir şeyin olmadığını görüyorum. bas bas reklam yaparak birşeyler yaptıklarını ima ediyorar ama yapılan hiçbir şey yok. ne bir indirim ne de alım gücü düşük olduğu için en ucuz paketleri seçenlere yönelik bir iyileştirme söz konusu. Yıllardır bu böyle ve değişeceği de yok. Ãœstelik yurt dışı çıkışlarında sürekli saçma sapan yavaşlamalar da cabası. bu paketlerden sonra iyice artacak bu durum eminim. sadece paketlerin ismi değişiyor ve göstermelik indirimler var. yasakçı zihniyet her yerde kendisini gösteriyor. 15gb limiti de bunun göstergesi.

 16. SDN Okuru dedi ki:

  yahu ttnet bu ne ii bi haber…15 gb ı aştıktan sonra ek ücret değil hız düşüyormuş,düşsün be..ben hemen limitsize geçiyom :):)

 17. SDN Okuru dedi ki:

  Yenilenen tarifeler halen uygulanmıyor. Ne zaman başlanacak?…

 18. SDN Okuru dedi ki:

  limitsiz derken keşke 15gb belirtseydiniz 15gb aşınca 512kb indireceklerinide 🙁

 19. SDN Okuru dedi ki:

  Adil kullanım pek adil değ***** interneti kısıtlamışlar…

" TTNET’in Yeni ADSL Paketleri Satışta konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TTNET’in Yeni ADSL Paketleri Satışta ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TTNET’in Yeni ADSL Paketleri Satışta ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "