Okunma

Türk Telekom’dan Görüntülü Çağrı Merkezi


07 Haziran 2009 Pazar 10:02
Türk Telekom’dan Görüntülü Çağrı Merkezi

Türk Telekom, görüntülü iletişim teknolojisi Videofon ile müşterilerine sunduğu hizmetlere bir yenisini daha ekliyor. Türk Telekom Görüntülü çağrı merkezi uygulaması ile, Videofon kullanıcıları 444 1 444’ü görüntülü arayarak her tür detaylı bilgiye ulaşabilecek ve görüntülü olarak teknik destek alabilecekler.

Müşteriler, Türk Telekom’un görüntülü müşteri hizmetleri servisi için 444 1 444 numaralı hattı aradıklarında görüntülü ve sesli bir menü ile karşılanıyorlar. Görüntülü menüde gerekli yönlendirmelere uyarak (1’e basarlarsa Videofon ve kampanyalar hakkında detaylı bilgiye, 2’ye basarlarsa Videofon teknik destek hattına) ilgili operatöre bağlanıp ihtiyaç duydukları bilgiyi elde edebiliyorlar.

Videofon kullanıcıları, ücretsiz görüntülü görüşme süresine sahiplerse 444 1  444’le görüştükleri süre bu dakikalardan düşülüyor ve ayrıca bir ücret olarak faturaya yansıtılmıyor.

Türk Telekom’un müşteri alışkanlıkları değerlendirilerek geliştirilen yeni Videofon kampanyalarıyla görüntülü telefon sahibi olup, tüm bu olanaklardan yararlanmak da çok kolay ve avantajlı. Dileyen Türk Telekom müşterileri, Avantaj150′ kampanyası ile, 150 dakika görüntülü görüşme süresi ve ücretsiz Videofon cihazına, tüm vergiler dâhil ayda 12,9 TL karşılığında sahip olabilir, veya Avantaj3000′ kampanyası ile, ayda 3000 dakika görüntülü görüşme süresinden ve ücretsiz Videofon cihazından tüm vergiler dahil ayda 19 TL karşılığında yararlanabilirler.

7 gün 24 saat hizmet veren Türkiye’nin ilk görüntülü çağrı merkezi 444 1 444’de, mobil operatörler görüntülü konuşma servisini başlattıklarında, mobil operatörlerden gelen çağrılara da görüntülü olarak yanıt verilebilecek.

:: Türk Telekom Videofon’u denediniz mi?

 
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Türk Telekom’dan Görüntülü Çağrı Merkezi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    görüntülü çağrı merkezini ne yapayım? teknik hizmet aldığım adamın tipi önemli değil. ayrıca zeki mürenin de bizi görmesi gerekmiyor…

  2. SDN Okuru dedi ki:

    adsl kotanızı da geçerseniz ayrıca adsl faturanız da artıyor tabiki. görüntülü konuşma için adsl bağlı olması ***** videolar da zaten kota düşmanı. hem adsl e para verecem hem videofona mı para verecem? adsl varsa al bi netbook msnden görüş kimle istersen.

" Türk Telekom’dan Görüntülü Çağrı Merkezi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türk Telekom’dan Görüntülü Çağrı Merkezi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom’dan Görüntülü Çağrı Merkezi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "