Okunma

Turkcell’den Yazılımlara Büyük Yatırım


29 Eylül 2010 Çarşamba 07:00
Turkcell’den Yazılımlara Büyük Yatırım

Cep telefonu operatörü Turkcell, dün 3 milyon saate ulaşan Ar-Ge araştırmalarını tanıtmak için basın mensuplarını TUBİTAK, Tekno Park içerisinde bulan özel merkezine davet etti. (Operatörler Cephesinde 4. iPhone Savaşı Başladı)

 

 

Turkcell’den Üçüncü Boyuta Yatırım

Firma, burada katılımcılara prototip olarak geliştirdiği mobil teknolojiler, uygulamalar ve yazılımlardan ufak bir sunum hazırladı. Operatörlük hizmetleri dışına çıkmaya karar veren firma her ay bir patent başvurusu hedefiyle, uygulamalar ve yeni mobil teknoloji geliştirmek için büyük bir yatırıma başladı.

Turkcell Ürün ve Servis Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar ile firmanın iPhone 4 üzerine planlarını, 3D yatırımlarını ve geliştirdikleri yazılımların günlük hayata olan faydalarını konuştuk.

:: Turkcell’in yeni yatırımları ilginizi çekti mi? Bu uygulamaları kullanmak istiyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Turkcell’den Yazılımlara Büyük Yatırım konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell’den Yazılımlara Büyük Yatırım ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell’den Yazılımlara Büyük Yatırım ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "