Okunma

Turkcell’li Yaşam Günleri


07 Ekim 2009 Çarşamba 03:48
Turkcell’li Yaşam Günleri

Turkcell, yenilikçi ürün ve servislerini tanıtmak, mobil teknolojilerin bireysel ve kurumsal müşterilerin hayatlarına getirdiği fayda ve zenginliği deneyimletmek amacıyla “Turkcell”li Yaşam Günleri” etkinlikleri düzenliyor.

Turkcell’li Yaşam Günleri“, 6 Ekim Salı günü şirketin genel müdürlük binasında açılan showroom’da gerçekleştiriliyor. Aralarında dünyada ilk olan yenilikçi ürün ve servislerin de bulunduğu tanıtım etkinliğinde, Turkcell Kurumsal İletişim ve İlişkilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Koray Öztürkler, “Turkcell’li Yaşam” konseptini anlattı: “Turkcell olarak, her zaman müşterilerimize dünyada ilk ya da öncü olan pek çok yeni ürün ve servis sunuyoruz.

Bu yenilikçi ürünlerimizi de çeşitli etkinliklerle müşterilerimize tanıtıyoruz. Tanıtım faaliyetlerimizi bundan böyle yılın tamamına yayarak ‘Turkcell’li Yaşam Günleri’ başlığıyla sürdüreceğiz. 3G teknolojisinin sağladığı hızlı mobil internet bize yepyeni bir dünya sunuyor ve Turkcell bu yenidünyanın şekillenmesinde öncü rolü üstleniyor. Müşterilerimize 3G ile Turkcell’li yaşamın kapılarını ardına kadar açtık. Gerek bireysel, gerek kurumsal müşterilerimiz bu kapının ardında hayatlarını kolaylaştırıp zenginleştirecek yepyeni ürünler ve servisler bulacak.”

 


“Turkcell’li Yaşam Günleri” etkinliği çerçevesinde oluşturulan alanda; Turkcell’in lokasyon bazlı servisleri, telemetri uygulamaları, Konuşan İlan, Mobil Cüzdan, Mobil Ödeme, Sağlık 365 gibi yenilikçi ürün ve servisleri tanıtıldı.

 

Genel Müdür Yardımcısı Öztürkler, 3G’li yaşamda ikinci ayı doldurduklarını söyleyerek konuşmasını şöyle sürdürdü: “Türkiye 3G’yi sevdi ve abonelerimiz bizi yılsonu hedeflerimizin önüne geçirdi. İki ayda 3,5 milyon Turkcell’li 3G’ye geçti, 100 bini aşkın Turkcell VINN 3G modem, netbook ve notebook satıldı. İki ayda Turkcell 3G aboneleri 7,5 milyon dakika görüntülü görüşme yaptı, kişi başı data kullanımı 3 kat, toplam veri kullanımı 4 kat arttı. Abonelerimizin bu yoğun ilgisinden çok memnunuz.”

:: 3G teknolojisinden memnun musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Turkcell’li Yaşam Günleri”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bende vınn kullanıyorum çok memnunum telekomun kabloyla veremediği 1 mbit’i adamlar havadan 2-3 mbit veriyor

" Turkcell’li Yaşam Günleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell’li Yaşam Günleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell’li Yaşam Günleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "