Okunma

Türkiye’nin İlk VR ve AR Kampı!


31 Mayıs 2016 Salı 14:01
Türkiye’nin İlk VR ve AR Kampı!

Türkiye’nin “Sanal Gerçeklik ve Arttırılmış Gerçeklik” alanındaki ilk kampı “Ege Bilişim Kampı” 27 Haziran – 1 Temmuz tarihlerinde Kuşadası’nda gerçekleşecek.

İlki 2015 Temmuz ayında; Dijital Medya, Girişimcilik, Web Tasarım & Web Yazılım alanındaki eğitimler ile gerçekleşen Ege Bilişim Kampı, bu yıl konusunu günümüzün ve geleceğin teknolojisi “Sanal Gerçeklik ve Arttırılmış Gerçeklik” teknolojisi olarak belirledi.

İzmir Bilişiminin Genç Yüzü Aldenard tarafından düzenlenen ve Ana Sponsorluğunda Alastyr‘ın yer aldığı Bilişim Kampı 2016’da eğitimler, kampın altın sponsoru olan ve “Sanal Gerçeklik & Arttırılmış Gerçeklik” alanında başarılı uygulamaları yer alan Loopar tarafından verilecek ve geliştiriciler 5 günün sonunda kendi uygulamalarını hayata geçirmiş olacaklar.

Microsoft’un da destekçileri arasında yer aldığı kampın sponsorları Smart AffectAbaküs Kitap olurken Kadın Bilişimci Platformu ve Voovrar da kamp destekçileri arasında yer alıyor.

Eğitimin ve tatilin bir arada olacağı deniz, kum, güneş ve bilişim dörtlüsünü kaçırmak istemiyorsanız, siz de Türkiye’nin ilk VR & AR kampına başvurunuzu yapın.

Son başvurunun 15 Haziran olduğu kampla ilgili başvuru ve detaylar İçin egebilisimkampi.com‘u, tüm gelişmeler için ise facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

:: Etkinliğe katılacak mısınız?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Türkiye’nin İlk VR ve AR Kampı!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    O tarihte izinli olursam giderim

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Kakabüs

" Türkiye’nin İlk VR ve AR Kampı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türkiye’nin İlk VR ve AR Kampı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türkiye’nin İlk VR ve AR Kampı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "