Okunma

Türkiye Sennheiser’ı Sevdi


28 Eylül 2009 Pazartesi 14:25
Türkiye Sennheiser’ı Sevdi

Sennheiser Communications‘ın Türkiye distribütörü olan Bircom, 2009’un ilk yarısında yakaladığı yüksek satış oranı ile dünya çapında bir başarıya imza attı. Türkiye, Sennheiser Communications’ın faaliyette bulunduğu ülkeler arasında en hızlı büyüyen 3. pazar oldu. Fransa ve ABD’yi takip ederek 3. olan Türkiye, bu başarıyı %50 artan satış grafiği sayesinde elde etti. Son iki yıldır benzer başarılara imza atan Bircom, yine 2009’un ilk yarısında, bütçe gerçekleştirme anlamında da Sennheiser distribütörleri arasında dünyada 4. sırada yer aldı.

Yakaladıkları bu büyük başarı ile ilgili olarak Bircom CEO’su Burçin Bircanoğlu şu açıklamayı yaptı: “Bircom olarak, dünya çapında Sennheiser Communications’ın en hızlı büyüyen pazarları arasında ilk sıralarda yer almayı başardık. Bu başarının, özellikle de böyle bir dönemde gerçekleşmesi bize büyük gurur veriyor. İletişim alanında edindiğimiz 37 yıllık deneyimimiz, yüksek kaliteli iletişim çözümlerinin her dönemde başarılı olacağını gösteriyordu. Biz de yatırımlarımızı bu doğrultuda yaptık. Pazara sunduğumuz yüksek kalitedeki, farklı ihtiyaçlara yönelik ürün çeşidimizi artırarak ve satış ağımızı genişleterek Sennheiser Communications ürünlerine yönelik satışlarımızda %50 oranında büyüme yakaladık. 2009’un ilk yarısında elde ettiğimiz başarıyı, aynı şekilde sürdürerek yılı %60’lık artışla kapatmayı hedefliyoruz.”

 


Sennheiser Communications ürünlerine Apple Store’lar, Best Buy, Bimeks, Darty, Elektroworld, Gold, Media Markt ve Teknosa gibi zincir mağazalar ile seçkin Turkcell Shop’lardan ulaşmak mümkün.

 

Sennheiser Communications, Türkiye pazarında hem bireysel hem de bkullanıcılara yönelik yüksek kalitedeki ürünleriyle yer alıyor. PC, Bluetooth, taşınabilir multimedya cihazlar için mobiliteye odaklı, ofis kullanımına, çağrı merkezlerine ve ofislerde kablosuz kullanıma yönelik Sennheiser Communications ürünleri Türkiye’de Bircom güvencesiyle sunuluyor. Ayrıca, internet üzerinden oyun oynamayı seven kullanıcılar için Sennheiser Communications’ın özel teknolojiye sahip PC oyun kulaklıklarını da yine Bircom tarafından ülkemizde kullanıma sunuluyor.

:: Sennheiser’de en sevdiğiiz ürün hangisi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Türkiye Sennheiser’ı Sevdi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    oyun kulaklıkları üreten en kaliteli markalardan biri.

" Türkiye Sennheiser’ı Sevdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Türkiye Sennheiser’ı Sevdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türkiye Sennheiser’ı Sevdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "