Okunma

Twitch için mobil yayıncılık dönemi başlıyor!


17 Aralık 2016 Cumartesi 16:00
Twitch için mobil yayıncılık dönemi başlıyor!

Koca bir 365 günü geride bırakmamıza sayılı haftalar kaldı. Yavaş yavaş önümüzde yıl yapmış oldukları planlar hakkında kullanıcıları bilgilendiren şirketler,  kararlarını yavaş yavaş açıklamaya başladılar.

Twitch’de mobil yayıncılık devri!

Önümüzde ki yıl için değişik planlar yapan Twitch, 2017 ile beraber mobil cihazlar için yayın dönemini başlatacağını duyurdu.

Kullanıcı kitlesini önümüzdeki yıl genişletmek isteyen Twitch, yeni aldığı kararla ile birlikte kullanıcılar istedikleri zaman mobil cihazları üzerinden canlı yayın yapabilecek.

16-12/17/12.jpg

Böylelikle yeni bir döneme geçiş yapacak olan Twitch, mobil yayın yapan kullanıcıları açacağı yeni IRL adlı kategoride toplayacak.

IRL adı verilen kategoride kullanıcıların oyun yerine daha çok günlük hayatlarını sergilemelerine olanak sağlanacak.

Kullanıcıların birbirleri arasında daha iyi iletişim kurmaları ve birbirleriyle daha iyi kaynaşmaları için böyle bir karar alındığı belirtildi.

Böylece Twitch‘de bulunan topluluklar birbirleriyle daha iyi bir iletişim kurabilecek. Önümüzde ki yıl mobil cihazlara gelecek özellik ile mobil cihazlar üzerinden Twitch‘de yayın yapabileceksiniz. Eğer önceden bu özelliği denemek istiyorsanız, beta sürümüne kaydolmanız gerekiyor.

::Twitch’in almış olduğu karar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaydet

Kaydet




yazarDeniz Aslan

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Twitch için mobil yayıncılık dönemi başlıyor!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Mobcrushta hali hazırda vainglory yayını yapılıyor. Twitch çok geç bile kaldı.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Vain glory için canlı yayın harika olur

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Yapılan resimde de görüldüğü üzere bir sürü çoluk çocuk yayını görücez.

" Twitch için mobil yayıncılık dönemi başlıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitch için mobil yayıncılık dönemi başlıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitch için mobil yayıncılık dönemi başlıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "