Okunma

Twitter Coştu Bir Kere


18 Nisan 2009 Cumartesi 11:30
Twitter Coştu Bir Kere

Facebook‘u Blogger ile birleştirin: Karşınızda Twitter! Artık birçok büyük firmanın ilk duyurularını yapmak için kullandığı mikro blog servisi Twitter, sadece şubat ayından bu yana %131 büyüme gösterdi. ComScore Media Matrix raporuna dayanan verilerde, bir ayda 5 milyondan fazla ziyaretçinin daha Twitter ağına yakalandığı görülüyor.

Basının Gözü Twitter’da

Habercilik anlayışını da iz bırakacak şekilde farklılaştıran Twitter‘ı sadece Microsoft ve diğer büyük firmalar kendi haberlerini duyurmak için kullanmıyor; CNN gibi medya devleri de haberi önce Twitter‘dan veriyor. Bakalım bu hayli kullanışlı ve popüler servis, ülkemizde Facebook‘un yerini alacak mı.

:: Hazırladığımız Twitter kullanma kılavuzuna göz atın.

:: Twitter servisini kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Twitter
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Twitter Coştu Bir Kere”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    türkiyenin twitteri ***** edindiğim bilgiye göre turkcelle anlaşma yapıp sms ile ileti hizmeti de vereceklermiş.

" Twitter Coştu Bir Kere konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter Coştu Bir Kere ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter Coştu Bir Kere ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "