Okunma

Twitter’ın TV Planları


29 Mayıs 2009 Cuma 07:16
Twitter’ın TV Planları

Gelişen Mikro Blog servisi Twitter, Reveille Productions  ve  Entertainment Brill Stone (The Sopranos) prodüksiyon firmaları ile birlikte enteraktif web TV show’u geliştiriyor. Projenin yöneticisi Jon Liebman, Twitter’ın TV yaşamına katılması için,büyüleyici bir yol bulduklarını ifade etti.

Show, sıradan insanların katılacağı ve ana konunun bir çeşit yarışma olduğu bir program. Aslında Twitter yeni TV yıldızları doğuracak ki bu hiç de şaşırtıcı olmaz. Ek olarak bu program ile birlikte yeni yıldızlara,  sitede önemli bir yer tutan ünlüler bağışta bulunarak yarar sağlayacaklar. Hollywood ünlülerinden Demi Moore, Ashton Kutcher  gibi Twitter üyesi bu program içersinde yer alacak.

Twitter’ın TV Show’u hakkında henüz yeterli bilgi yok. Twitter’ın Ceo’su Show’u doğruladı. Fakat geliştirme aşamasında olduğunu belirtti.

::
Twitter’ın Tv Show’u sizce tutar mı?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Twitter’ın TV Planları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter’ın TV Planları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter’ın TV Planları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "