Ultimate Alliance 2’ye Magneto Dopingi


06 Kasım 2009 Cuma 09:05
Ultimate Alliance 2’ye Magneto Dopingi

DLC‘ler yani indirilebilir içerikler bu süreler oyun yapımcılarının en büyük artısı. Programcılar oyunları eksik çıkartsa bile bu şekilde içeriklerle tamamlayabiliyor. Ya da yapımlara yeni karakter, harita gibi şeyler ekleyerek daha etkili hale geliyor. Marvel Ultimate Alliance 2‘de bu yolu seçen oyunlardan biri.

#http://cnet-67.vo.llnwd.net/d1/d4/gsc/2009/11/169_mua2_dlc_magneto_mul_110409_400.flv#

Sadece konsollara çıkarak bilgisayar oyuncularını hayal kırıklığına uğratan yapım, DLC olarak önümüzdeki günlerde genişleyecek. Bu eklentiyle birlikte, Psylocke, Carnage, Cable, Black Panther karakterleri ve yeni simülasyon görevleri Ultimate Alliance’e eklenecek. Ancak bu DLC’in en büyük bombası ise manyetik güçlere sahip, güçlü karakter Magneto‘nun da oyuna dahil olması. Yayınladığımız videoda Magneto’nun yeteneklerini görebilirsiniz.DLC PS3 ve X360 konsolları için hazırlandı

:: Magneto’nun özellikleri ilginizi çekti mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Ultimate Alliance 2’ye Magneto Dopingi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Serinin görsel ve oynanış açısından en iyi, senaryo ve karakter gelişimi açısından da en zayıf kalmış oyunu. Bir kere en başta adı Civil War olmalıymış, hikayeye katılan ek birşey yok çünkü. Nerde Legends serisinde her kahramandan alınan farklı tat, nerde UA serisindeki robotlaşmış karakterler. Daredevil’le yaptığınız herşeyi Venom’la yapabiliyorsunuz, birebir aynı, biri dilini diğeri sopasını kullanıyor. Yeteneklerin birbirine bu kadar yakınlaştırırken oyuncuya esneklik vermek istediklerini sanıyorum. Ama Civil War’ı oynuyoruz, sen sıfırdan birşey yazmamışsın ki. Ben kalkıp storm’la wolverine’le pro-reglere katılırsam olmaz… Ya da deadpool’un ***** anti-reg olması çok saçma… spidey’nin green goblinle aynı takımda olmasına girmiyorum bile. Oyuncuya özgürlük olayı biraz fazla abartılmış. Bir de ilk UA oyununda karakter kalabalığını biraz düzene sokan “Team Bonus” vardı, o da renk katıyordu ama şimdi çok gereksiz kalmış “Team Boosts” eklenince. Velhasıl Magneto da eklenmeyiverseymiş keşke gereğinden fazla karakter varken.

" Ultimate Alliance 2’ye Magneto Dopingi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ultimate Alliance 2’ye Magneto Dopingi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ultimate Alliance 2’ye Magneto Dopingi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "