Okunma

Vid, Bir Milyonuncu Kullanıcısına Ulaştı


15 Eylül 2009 Salı 11:13
Vid, Bir Milyonuncu Kullanıcısına Ulaştı

Kolay kurulum ve basit, sezgisel arabirim özelliğine sahip Vid görüntülü konuşmayı önemli ölçüde kolaylaştırıyor. Logitech Vid, tüm diğer hızlı mesajlaşma programlarından çok daha az adımda kuruluyor.

Logitech’in sevdiklerinizle yüz yüze iletişim kurmanıza yardımcı olma misyonunun bir devamı olan Logitech Vid, Logitech’in görüntülü konuşmaya yönelik yenilikler serisinin en sonuncusu. Logitech Webcam C600, Webcam Pro 9000 ve Webcam C905 gibi ürünlerinde 720 piksel yüksek çözünürlüklü video yakalama, Carl Zeiss optikleri ve oto-odaklama (auto-focus) gibi yenilikçi özellikler kullandı.

Logitech SightSpeed network ile güçlendirilen Vid yüksek kaliteli görüntülü konuşmalar için güvenilir bir kaynak. Vid bağımsız ve yerleşik webcamler’in yanı sıra PC ve Mac bilgisayarlarla da uyumlu.Yazılım www.logitech.com/Vid adlı siteden indirilebiliyor.

:: Logitech Vid hakkındaki görüşlerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Vid, Bir Milyonuncu Kullanıcısına Ulaştı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vid, Bir Milyonuncu Kullanıcısına Ulaştı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vid, Bir Milyonuncu Kullanıcısına Ulaştı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "