Borusan Telekom’un Satışı Onaylandı


02 Nisan 2010 Cuma 07:22
Borusan Telekom’un Satışı Onaylandı

Rekabet Kurulu‘nun satın alma işlemini onaylamasıyla birlikte Borusan Telekom şirketi, bugün itibariyle resmen Vodafone Türkiye şirketler bünyesine katıldı.

Son dönemde kurumsal müşteriler tarafından tercih edilmesinde hızlı bir artış grafiği sergileyen Vodafone Türkiye, bu satın alma ile kurumsal iletişim pazarındaki konumunu daha da güçlendirecek.

Bugün itibariyle resmen Vodafone Türkiye şirketler bünyesine katılan Borusan Telekom kendi markasıyla ve ticari ünvanı Vodafone Alternatif Telekom Hizmetleri A.Ş. olarak faaliyetine aynen devam edecek (Cep Telefonu Sahipleri, Virüslere Dikkat!).

Tüm Borusan Telekom çalışanları da görevlerini aynen sürdürürken, şirketin tüm müşterileri de her zamanki yüksek kalite standardlarındaki hizmetleri almaya devam edecekler.

 

Borusan Telekom Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin %38’ine hizmet veriyor

 

Borusan Telekom halen A Tipi Ses Hizmetleri Lisansı, İnternet Servis Sağlayıcılığı, Altyapı İşletmeciliği Hizmeti Ruhsatı, Karasal Hatlar Üzerinden Veri İletim Ruhsatı, Sanal Mobil Şebeke Hizmetleri İşletmeciliği Ruhsatı, Uydu Telekomünikasyon Hizmeti İşletmeciliği gibi telekom iş kolundaki önde gelen lisans ve ruhsatlara sahip bulunuyor.

Borusan Telekom, 2009’un ikinci yarısı itibariyle, fiber altyapısını İstanbul’un her iki yakasına yayarak, fiber optik projelerinde müşterilerine avantaj ve kalite sağlayan, değer yaratan teknolojik çözümler sunmaya başladı.

Bugün Türkiye’nin en büyük 500 şirketinden %38’nin iletişim alanındaki stratejik iş ortağı olan ve de 3000’i aşkın kurumsal müşterisi bulunan Borusan Telekom, 83’ü yurt içinde, 3ü yurt dışında olmak üzere toplam 86 adet POP noktası ile tüm Türkiye’deki müşterilerine hizmet veriyor (Vodafone 3G’nin Sınırlarını Zorluyor).

Kuruluşun İstanbul, Ankara ve Bursa Bölge Müdürlükleri altında konumlanmış 50 adet bayisi bulunuyor.

:: Bu satın alımı nasıl değerlendiriyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Borusan Telekom’un Satışı Onaylandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Borusan Telekom’un Satışı Onaylandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Borusan Telekom’un Satışı Onaylandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  2. 2 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  3. 3 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  4. 4 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  5. 5 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  6. 6 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  7. 7 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?
  8. 8 Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme
  9. 9 Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik! Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik!
  10. 10 Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı! İşte detaylar Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı! İşte detaylar