Vodafone İş Ortağım’dan Yeni Bir Hizmet


15 Ocak 2013 Salı 15:00
Vodafone İş Ortağım’dan Yeni Bir Hizmet

Vodafone Türkiye, farklı meslek gruplarının ihtiyaçlarına yönelik hazırladığı Vodafone İş OrtağımBenim İşim”, Türkiye ekonomisinin kalbi olan küçük ve orta büyüklükteki işletmelere sağladığı mobil çözüm ve avantajlarla, müşterilerine 3400 TL’ye kadar avantaj sağlayacak.

Benim İşim; doktorlar, avukatlar, eczacılar ve mimarlar olmak üzere dört farklı meslek grubunun tüm mobil iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için sunduğu iletişim paketi, mobil uygulamaları, ayrıcalıklı müşteri hizmetleri ve çeşitli ana mesleki ihtiyaçlarda sunduğu indirim fırsatları ile hayatlarının her alanında ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmasını sağlıyor.

Vodafone İş Ortağım’dan dört meslek grubuna dört dörtlük çözüm

Benim İşim; sunduğu tekliflerle her bir meslek grubunun özel ihtiyaçlarına hitap eden mobil uygulamalar, ayrıcalıklı müşteri hizmetleri ve indirim fırsatları ile doktorlar, avukatlar, eczacılar ve mimarlar için verimlilik, zaman tasarrufu, doğru veriye hızlı erişim ve mesleki gelişimin kapılarını açıyor.

Vodafone İş Ortağım Benim İşim ile Akıl Kârı Çözümler!

Benim İşim çatısı altında doktorlara özel sunulan Akıllı Randevu Takip Uygulaması, doktorlara hasta randevularını mobil cihazlar üzerinden yöneterek, uygulama üzerinden hasta portföyünü oluşturma, hastaları için randevu verme ve oluşturduğu tüm bilgileri takip edebilme kolaylığı sağlıyor.

Eczacı ve doktorların ihtiyaçlarına yönelik Akıllı Tıp Asistanı Uygulaması, ilaç prospektüsleri ile muadillerini mobil ortamlarda görüntülemeye olanak tanıyor. Mimarlar için geliştirilen Akıllı Mimar Tasarım Uygulaması sayesinde, mimarlar yaptıkları çalışmaları telefonları üzerinde arşivleyip klasörleyerek, müşterilerine bu cihazlar üzerinden sunabiliyor, böylelikle dosya taşıma sıkıntısından kurtuluyorlar. Avukatlara özel Akıllı Dava Takip Uygulaması ise dava isimleri, müvekkiller, dava yeri, saati ve içeriği gibi kritik konuların takibini kâğıt üzerinden değil, mobil cihazlar üzerinden gerçekleştirmeyi mümkün kılarak, avukatlık mesleği için son derece önemli arşivleme sürecini pratik hale getiriyor.

Meslek gruplarına özel, avantajlı tarifeler Benim İşim’de


Benim İşim Mega tarifesi üyeleri, herhangi bir ek akıllı telefon parası ödemeden, piyasadaki en iyi akıllı telefonlar arasında yer alan Samsung Galaxy S3 (36 ay vade ile) veya S3 Mini’ye (24 ay vade ile), her yöne 2.000 dakika, 2.000 SMS, 2 GB internet ve tüm Vodafone’lular ve sabit hatlar ile sınırsız iletişim avantajına ayda sadece 99 TL’ye sahip olabilecekler. Akıllı telefon sahibi meslek grupları ise yine her yöne 2.000 dakika, 2.000 SMS, 2 GB internet ve tüm Vodafone’lular ve sabit hatlar ile sınırsız iletişim olanağı sağlayan Benim İşim Mega tarifesinden ayda sadece 69 TL ödeyerek faydalanabilecekler. Ayrıca ayda 49 TL ödeyerek kullanabilecekleri Benim İşim Süper tarifesi ile de her yöne 1.000 dakika konuşma, 1.000 SMS, 1 GB internet ve tüm Vodafone İş Ortağım aboneleriyle sınırsız iletişim imkanına kavuşacaklar

Ek hizmetler:

 

Vodafone İş Ortağım Benim İşim bütün abonelerine; 3 ay ücretsiz ferdi kaza sigortası ile dünyanın en büyüK araç kiralama markalarından olan Bugdet’dan araç kiralamada %30 indirim fırsatı sunuyor.

Bunun yanısıra;

 • Doktorlara özel, medikal yazılım konusunda deneyimli Dr. Plazma’dan Sağlık.net uyumlu muyahanehane yazılımında %40 indirim
 • Avukatlara özel, internet üzerinden tüm hukuki bilgilere ulaşılmasını sağlayan elektronik bilgi bankası programı Legalbank’a 3 ay ücretsiz abonelik
 • Mimarlara özel, 2013 boyunca Softline Yazılım işbirliği ile kâğıt üzerinde yapılan her türlü teknik çizimin bilgisayar ortamında da yapılmasını sağlayan Autocad programında %14 ve dünyada en çok kullanılan üç boyutlu grafik ve animasyon programı olan 3DS Max’te %24 indirim
 • Eczacılara özel, sistem entegrasyonu ve yazılım çözümleri alanında faaliyet gösteren İlon İletişim Online’dan Eczane otomasyon yazılımlarında yeni program alımında %20; ürün güncellemede ise %10 indirim imkânı sağlayan Benim İşim, her meslek grubuna mensup aboneleri için özel avantajlı teklifler sunuyor.

:: Vodafone Benim İşim’in sağladığı avantajlar hakkında düşünceleriniz?

 

 
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Vodafone İş Ortağım’dan Yeni Bir Hizmet konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vodafone İş Ortağım’dan Yeni Bir Hizmet ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vodafone İş Ortağım’dan Yeni Bir Hizmet ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme
 2. 2 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
 3. 3 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
 4. 4 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
 5. 5 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
 6. 6 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
 7. 7 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
 8. 8 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
 9. 9 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
 10. 10 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!