Okunma

WD, 2 TB’lık Diskini Pazara Sundu


21 Nisan 2009 Salı 13:32
WD, 2 TB’lık Diskini Pazara Sundu

Endüstri öncüsü 64 MB’lık cache bellek, çift işlemci ve artan alan yoğunluğu ile, WD RE4-GP sabit diskleri iki kat daha fazla işlem gücü üretiyor ve bu sayede önceki nesle kıyasla yüzde 25 kadar daha fazla performans sunuyor.

WD’nin GreenPower teknoloji platformu, birinci önceliği enerji tüketiminin azaltması şeklinde ile üretilen 3.5 inç boyutundaki sabit disk platformu. Bu sürücüler, sağlam bir performans sunarken, mevcut rakiplere kıyasla sürücülerin ortalama güç tüketimini yüzde 50’ye kadar azaltabilmekte ve çok serin, sessiz çalışabilmekte.

Yeni WD RE4-GP 2 TB sabit sürücüleri, “cloud-computing” altyapısı, büyük ölçekli veri merkezleri, veri arşivi ve teyp değiştirme sistemleri, ticari video izleme ve dijital video kurgu evleri gibi daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyulan uygulamalar için kurumsal sınıf seviyesinde güvenilirlik, IT sektörünün ulaştığı meydan okumalar için gerekli imkanı, enerji ve bütçe tasarrufu çözümleriyle birlikte aynı anda sunuyor. Büyüyen yüksek kapasiteli kurumsal pazarı hedefleyen, WD RE4-GP 2 TB sürücüleri, yüksek çalışma döngüsü olan ortamlarda 1.2 milyon saat MTBF (Arızadan önce çalışma süresi) ile güvenilir olarak ölçülmüş.

WD RE4-GP 2 sabit sürücülerini, seçkin distribütörler ve satış noktalarından temin edebilirsiniz. Ürünün önerilen Perakende Satış Fiyatı ise WD RE4-GP 2: 359 Dolar + KDV.

:: Ürün hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" WD, 2 TB’lık Diskini Pazara Sundu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WD, 2 TB’lık Diskini Pazara Sundu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WD, 2 TB’lık Diskini Pazara Sundu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "