Okunma

Web Profesyonellerine Görülmemiş Fırsatlar


25 Eylül 2009 Cuma 10:37
Web Profesyonellerine Görülmemiş Fırsatlar

Microsoft şimdi de WebsiteSpark Programı ile profesyonel web uygulama geliştiricilerine ve tasarımcılarına yepyeni bir pencere açıyor. Microsoft, WebsiteSpark Programı ile çalışan sayısı 10 kişiye kadar olan profesyonel web tasarımı ve yazılımı şirketlerinden bir ekosistem oluşturmayı ve böylece İnternet ortamında yeni işlerin ortaya çıkmasını hedefliyor.

Microsoft bu duyuruyla birlikte Microsoft Web Platform uygulamalarını ileriye taşıyacak olan Web Platform Installer 2.0 ve Windows Web Application Gallery 2.0 web yazılımlarını da hizmete sundu. Bu yazılımlar, profesyonellerin daha gelişmiş ve zengin web uygulamaları yazmalarını kolaylaştıracak.

 

10 çalışana kadar elemanı olan web tasarım ve yazılım şirketleri ile kurucuları WebsiteSpark Programı’na üç yıllığına herhangi bir maliyet üstlenmeden katılabilecekler.

 

Yazılım geliştiren girişimcileri destekleyen BizSpark ve yazılım geliştirmeye meraklı öğrencileri Microsoft teknolojileriyle tanıştıran DreamSpark’tan sonra üçüncü Spark inisiyatifini sunan Microsoft, birbirini tamamlayan bu topluluklarla büyük bir sinerji yaratmayı hedefliyor. Microsoft WebsiteSpark Programı, web profesyonellerine, Microsoft yazılımları ve çözümleriyle geliştirme yapma olanağı sunarken, iş başarısını destekleyecek araç, eğitim ve destek hizmetlerini de birlikte sunmayı amaçlıyor.

:: WebsiteSpark Programı ilginizi çekti mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Web Profesyonellerine Görülmemiş Fırsatlar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Web Profesyonellerine Görülmemiş Fırsatlar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Web Profesyonellerine Görülmemiş Fırsatlar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "