Okunma

WhatsApp sohbetlere ayar çekecek!


08 Mayıs 2018 Salı 11:22
WhatsApp sohbetlere ayar çekecek!

WhatsApp, iş uygulaması için Google Play Beta Programı aracılığıyla yeni bir güncelleme yayınladı ve sürümü 2.18.84’e yükseltti. Gelen güncelleme ile birlikte WhatsApp, bazı yeni özelliklerin üzerinde de çalışmalar yürüttüğü ortaya çıktı. Gelin hep beraber, ortaya çıkan çalışmalar doğrultusunda, WhatsApp’ın en yeni özelliğini yakından tanıyalım.

WhatsApp sohbet filtresi özelliği ve diğer detaylar

Öncelikle şunun altını çizelim. WhatsApp Business için sohbet filtresi özelliği henüz kullanıcılara sunulmadı. Sunulmamasının nedeni, henüz üzerinde geliştirmelerin devam edilmesi olarak öngörülüyor.

Bununla birlikte, 2.18.84 güncellemesinde olan özel çıkartma albümünde çalışmalara devam ediliyor. Çıkartma üzerinde geliştirmelere devam edildiği için bu özellik şu an için devre dışı bırakıldı. Devre dışı bırakılan özellik, ilerleyen güncellemelerde gelecek gibi duruyor. Ek olarak, şu an için uygulamayı güncellediyseniz ve bu özelliği görmüyorsanız merak etmeyin.

Dün yayınladığımız WhatsApp Business iOS uygulaması haberinden sonra, bugün Android için WhatsApp Business’da güncellendi. Güncelleme ile birlikte kullanıcılar, mesajlarını hızlı bir şekilde arayabilecek.  Bunun dışında okunmayan sohbetler, gruplar ve yayın listelerine göre de arama filtrelemesi olacak. Ayrıca arama filtresi için yeni bir simge de gelebilir.

WhatsApp sohbet filtresi
Buna benzer özellikler, WhatsApp’ın kendi uygulamasında mevcut oluğunu biliniyor. Mevcut olan özelliklere ek olarak, Business uygulaması için ilerleyen zamanlarda yeni özellikler de gelecek gibi duruyor.
WhatsApp Business sohbet filtresi
Son olarak uygulama, ilerleyen zamanlarda ayrıntılı arama özelliğini aktif edecek gibi duruyor. Bu özellikler, henüz geliştirme aşamasında olup, yakın zamanda iOS için çıkan uygulamaya da gelecek gibi duruyor.
yazarNurullah Akbıyık

Teknolojiyi çok seven Nurullah, boş vakitlerinde yabancı dizi ve film izlemeye bayılır. Ayrıca oyun delisidir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" WhatsApp sohbetlere ayar çekecek! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WhatsApp sohbetlere ayar çekecek! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WhatsApp sohbetlere ayar çekecek! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "