Okunma

Widget Geliştirme Yarışması


04 Mart 2010 Perşembe 17:04
Widget Geliştirme Yarışması

Her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılan cep telefonundan internet için Vodafone’un sunduğu WEBŞIN/Opera Mini yeni versiyonuyla yepyeni ufuklar açıyor. Vodafone, bu ufuklara genç Türk yazılımcılarının da imza atması için Widget Geliştirme Yarışması’nı düzenliyor.

Vodafone abonelerine özel olarak geliştirilen ve cep telefonuyla internette gezinmek için kullanımı en kolay tarayıcı niteliğini taşıyan Webşın üzerinde çalışacak Widget’ları (minik uygulama) geliştiren gençleri çeşitli ödüller bekliyor (Dünyanın En Ucuz Cep Telefonu).

Vodafone Türkiye, yarışma kapsamında genç yazılım geliştiricileri özendirmek ve bu alandaki gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla ilk 3 sırayı kazananları Vodafone Türkiye’de staj yapma fırsatını sunarak ödüllendirecek.

 

Dereceye girenleri vodafone Türkiye’de staj imkanı bekliyor.

 

18 yaşını dolduran herkese açık olan yarışmada, Vodafone öncelikli olarak üniversite öğrencilerini bu heyecan verici yarışmaya davet ediyor. İlk üçe giren finalistlere Vodafone Türkiye’de staj imkanı sağlanacak.

Bunun yanısıra finale kalan ilk 10 Widget’i geliştiren tüm yarışmacılara Acer dizüstü bilgisayar, kısa listeye kalan diğer 10 Widgeti geliştiren yarışmacıya ise Nokia N97 akıllı telefon hediye edilecek (Operatörlerin Mobil İmza Hizmetleri).

Yazılım becerilerini sergilemek ve sektörel alanda kendilerini göstermek isteyen gençlerin yarışmaya kayıt olmak ve bilgi almak için 24 Mart’a kadar www.simdiseninsiran.com adresini ziyaret etmeleri ve yönergeleri izleyerek, geliştirdikleri Widget’ları yüklemeleri yeterli.

:: Vodafone Türkiye’de staj yapmak ister miydiniz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Widget Geliştirme Yarışması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Widget Geliştirme Yarışması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Widget Geliştirme Yarışması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "