Okunma

Windows 7 Aromalı Kahve


25 Eylül 2009 Cuma 08:24
Windows 7 Aromalı Kahve

Windows 7 işletim sisteminin çıkmasına sayılı günler var. Ve Microsoft bu günleri iyi değerlendirerek Windows 7’nin Pazar payını arttırmayı hedefliyor. Bunun için yeni bir pazarlama yöntemi bulmuş bile. Gelen haberlere bakılırsa Microsoft yakın süre içersinde Paris‘de bir Cafe açacak. Ziyaretçiler bu Cafe içersinde çaylarını ve kahvelerini yudumlarken aynı zamanda Microsoft’un diğer ürünleri Xbox 360 veya mobil ürünleriyle vakit geçirebilecek. Ama bu Cafe içersinde Microsoft‘un ürünleri satılmayacak. Belki Microsoft Windows 7 Aromalı kahve çıkartır.

:: Türkiye’de Microsoft Cafe açılsa gider misiniz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows 7 Aromalı Kahve konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows 7 Aromalı Kahve ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows 7 Aromalı Kahve ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "