Okunma

Windows 7 RC’de IE8 Daha da İyi


07 Mayıs 2009 Perşembe 07:51
Windows 7 RC’de IE8 Daha da İyi

İlk defa Google Chrome‘da kullanılan ve tek bir sekmedeki çökmenin tüm tarayıcıyı göçertmesini engelleyen sistem, Internet Explorer 8 ile Windows 7 RC‘de bir adım öteye gidiyor. IE8’in Windows 7 çıkış adayı sürümdeki kopyasında, yeni sekmeleri takip eden bir “zamanlayıcı” bulunuyor.

Eğer bu sekmeler kısa bir süre yanıt vermezse, IE8 bir kutucuk açıp size bunu haber veriyor. Böylece sorun daha fazla büyümeden sekmeyi kapatmak veya yanıt vermesini beklemek sizin elinizde oluyor.

:: Internet Explorer 8’in bu özelliği hoşunuza gitti mi?

Bilgi İçin : MSDN
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Windows 7 RC’de IE8 Daha da İyi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bende neden öyle değil ya 10 sn de sekme açılıyor 200 mb ram yiyor işlemci %99 götürüyor bu *****

" Windows 7 RC’de IE8 Daha da İyi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows 7 RC’de IE8 Daha da İyi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows 7 RC’de IE8 Daha da İyi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "