Okunma

Windows 7’de Kısıtlama Olacak mı?


17 Haziran 2009 Çarşamba 07:28
Windows 7’de Kısıtlama Olacak mı?

Windows 7′ nin netbook versiyonunun fiyatı, Windows XP OEM versiyonun iki katı olmasından dolayı yükseltme için talep oldukça az olacak. İlk aşamada satıcılar Microsoft’un negatif yönü olan fiyatının düşmesini umuyor. Çoğu kullanıcı Windows XP’nin ihtiyaçlarını karşıladığını düşünüyor. Bu yüzden Windows 7 yükseltmesi için daha az istekliler. Netbook satıcıları ise sattıkları ürünlerden çok yeni satacakları Atom N450 temelli netbook’lara Windows 7 adaptasyonu için odaklanmış durumda.

Tüm bu haberlere ek olarak, İntel nettop’ları için tek çekirdek Atom D410 ve çift çekirdek Atom D510 işlemcilerini Ekim ayında tanıtmayı planlıyor. Atom 230 ve 330 ise 2010 yılının ilk çeyreğinden itibaren safha safha bitirilecek.

::
Atom N270 ve N280 işlemcili Netbook’unuz var mı? Varsa Windows 7 işletim sistemini kullanmayı düşünüyor musunuz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows 7’de Kısıtlama Olacak mı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows 7’de Kısıtlama Olacak mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows 7’de Kısıtlama Olacak mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "