Okunma

Windows Mobile 6,5 Hazır


20 Mayıs 2009 Çarşamba 07:20
Windows Mobile 6,5 Hazır

Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre Windows Mobile 6,5 hazır. Hatta Windows Mobile 7 çalışmaları başladı bile. Windows Mobile 6,5’in hayatı aslında kısa sürecek. Dokuz ay ömür biçilen bu işletim sisteminin yarı geçici bir çözüm olacağı konuşulan dedikoduların arasında yer alıyor.

Windows Mobile 6,5’in üzerindeki en büyük yenilik arayüz olarak gösteriliyor. İşletim sisteminde kullanılabilirliği arttırmak için dokunmatik ekran üzerinde büyük semboller tasarlanmış durumda.

2009 yılının üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülecek Windows Mobile 6,5’in beklenenleri karşılayabileceği konusunda şüpheler hala sürüyor. Bu gelişmeler devam ede dursun biz Mobile 6,5 işletim sistemini geçtik 2010 yılında piyasada olacak Windows Mobile 7 işletim sistemini bekliyoruz.

:: Windows Mobile 6,5 hakkındaki görüşlerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows Mobile 6,5 Hazır konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows Mobile 6,5 Hazır ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows Mobile 6,5 Hazır ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "