Okunma

WN 6.5 ve Dokunmatik


13 Ağustos 2009 Perşembe 12:41
WN 6.5 ve Dokunmatik

Microsoft, Windows Mobile 6.5 işletim sisteminde özellikle dokunmatik kontrol sistemi geliştirmeye çalışıyor. Windows Mobile 6.5 işletim sisteminin dokunmatik özellikleri arasında task bar ikonu tıklandığında daha geniş görmek için boyut büyütülür, daha geniş pop-up ikonu ile dokunmatik işlemlerin faaliyetleri düzenlenir, ekran kilitleme özelliği ile mobil telefon kilitlendikten sonra müzik işletimi yapılabilir, ekran iki kere tıklatıldığında ekran büyür. Windows Mobile 6,5‘in görüntülerine aşağıdaki resimlerden ulaşabilirsiniz.:: Sizce bir telefonda olmazsa olmaz özelliklerden biri nedir?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" WN 6.5 ve Dokunmatik konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WN 6.5 ve Dokunmatik ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WN 6.5 ve Dokunmatik ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "