Okunma

World of Warcraft 6.1 Yaması Çok Yakında


20 Şubat 2015 Cuma 07:15
World of Warcraft 6.1 Yaması Çok Yakında

Blizzard‘ın açıklamasına göre, World of Warcraft’ın 6.1 yaması önümüzdeki hafta oyuncularla buluşacak.

Yeni Heirloom eşya sistemi, renk-körü desteği, özçekim yapabilme özelliklerinin yanında oyun içi görüntüleri veya sadece yazmak istediklerinizi Tweet atabileceksiniz.

Yamanın getireceği diğer özellikler ise garnizon sistemine eklemeler yapılması, Blood Elf ırkı için yeni karakter modelleri eklenmesi ve bir çok yeni görüntü ayarı seçenekleri (MSAA, SSAA gibi) olacak.

Tabiki oyun içi hikayemiz de devam ediyor. Spoiler vermeden söyleyebiliriz ki Khadgar, yakalamaya çalıştığı Gul’dan’ı bulmak için orc’un en sadık minion’larından birisini arıyor.

Büyük içerik yamamız Şubat’ın 24‘ünde bizlerle olacak ve daha ayrıntılı bilgiyi buraya tıklayarak alabilirsiniz.

:: Yeni yamada gelecekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak: SüperKarga
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “World of Warcraft 6.1 Yaması Çok Yakında”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    United States'e 24 Şubat'ta çıkıyor. Biz (EU Sunucuları) 25 Şubat'tan itibaren 6.1 alacağız..

" World of Warcraft 6.1 Yaması Çok Yakında konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere World of Warcraft 6.1 Yaması Çok Yakında ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda World of Warcraft 6.1 Yaması Çok Yakında ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "