Okunma

Wrath of the Lich King, Bitti!


18 Kasım 2008 Salı 09:54
Wrath of the Lich King, Bitti!

World of Warcraft‘ın yeni genişleme paketi Wrath of the Lich King ile gelen 25 kişilik akınların (raid) yeni mücadele alanları, iki tane Avrupalı profesyonel oyun loncası (guild) tarafından daha üç gün geçmeden temizlendi. Ek paketle gelen üç tane 25 kişilik akın alanını tamamen temizleyenler ise, meşhur Nihilum ve SK Gaming (eski adıyla, Curse) üyeleri tarafından oluşturulan geçici bir lonca olan TwentyFifthNovember oldu. Bu oyuncular, bahsi geçen akınlarda başarılı olmadan önce oyun içinde birçok işi daha yapmak zorundaydılar: Aynı süre zarfında, 70. seviyeden 80. seviyeye ulaştılar, gerekli ekipmanları diğer görev ve küçük beş kişilik zindanlardan topladılar ve oyunun sunduğu en üst akın alanlarına girmeye hak kazandırlar.

Şimdi Ne Olacak?

Şu an oyun içinde bulunan yeni Naxxramas, The Obisidan Sanctum ve The Eye of Eternity akınlarında başarılı olan TwentyFifthNovember isimli lonca, kendi internet sitelerinde bir de not yazmışlar ve oyunla ilgili bir serzenişte bulunmuşlar.

TwentyFifthNovember tarafından yapılan açıklama:

We are proud to declare that all WOTLK PVE raid content has now been
cleared. This is both a moment of triumph and a cause for concern. The
question in all our minds right now is if we could do this, how soon
until the rest of the top guilds in the world clear all the raid
content that WOTLK has to offer? Did Blizzard miscalculated in the
tuning of these encounters? Or is this Blizzard folding under the
weight of a large casual player base that demands to be on equal
footing with end-game raiders?

Malygos down…

Türkçe meali:

WotLK PVE içeriğinin tamamen temizlendiğini açıklamaktan gurur duyuyoruz, Bu hem bir zafer anı hem de ciddi bir sorunun göstergesi. Aklımızdaki soru, eğer biz bunu yapabiliyorsak, WotLK tarafından sunulan tüm içeriğin diğer üst seviye loncalar tarafından temizlenmesi ne kadar sürebilir ki? Blizzard mücadele seviyesini ayarlarken bir hata mı yaptı? Yoksa Blizzard, oyunu eğlence için oynayan geniş kitleyle en tepe oyuncuların birbirlerini yakalaması için oluşan baskı sebebiyle, böyle bir ortam mı yaratmayı amaçlıyor?

Malygos indirildi…

:: 3.1 Yamasıyla gelecek içerik kaç saatte temizlenecek?

Bilgi için: TwentyFifthNovember
Yazan: Berkin Bozdoğan
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Wrath of the Lich King, Bitti!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bence bunu pvpye agrılık vermek icin yapmış olacaklar. fakat yinede böle olmaması lazım

  2. SDN Okuru dedi ki:

    WALLA YETİŞEMEDİM BEN TEMİZLEDİLER

  3. SDN Okuru dedi ki:

    ne bekliyordunuz ki zaten ?

" Wrath of the Lich King, Bitti! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Wrath of the Lich King, Bitti! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Wrath of the Lich King, Bitti! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "