WWE WrestleMania’da WWE 2K22 sürprizi


11 Nisan 2021 Pazar 17:20
ABONE OL
WWE WrestleMania’da WWE 2K22 sürprizi

WWE 2K serisi, merakla beklenen oyunu 2K22 ile sonunda karşımızda. Daha önce sosyal medyada oyunun geleceği ile ilgili belli ipuçları ortaya çıktı. Bugün gelen fragman ile birlikte Amerikan Güreşi oyununun yeni versiyonu da onaylamış oldu.

WWE 2K22 ilk fragmanı ortaya çıktı

Geçtiğimiz yıl iptal edilen WWE 2K21 sonrası oyunun hayranları hayal kırıklığına uğrasa da, yeni oyun haberi heyecanı yeniden artırdı. Bugün yapılan WWE WrestleMania güreş etkinliğinde ise hayranları büyük bir sürpriz bekliyordu. Etkinlikte oyunla ilgili ilk fragmanı paylaşıldı.  Fragmanda Amerikan güreşi efsanelerinden Rey Mysterio ve Cesaro‘da yer aldı.

WWE 2K22 oyunu fragmanı, oyunda yer alan yeni grafiksel özellikler ve dokusal geliştirmeleri öne çıkardı. Özellikle vücut ve dokularda iyileştirme yapan Take-Two Interactive, oyundan ilk görüntülerde bu gelişimi gözler önüne seriyor.

Bu kısa fragman oyun hakkında neredeyse hiç bir bilgi sunmuyor. Ancak tam tamına 30 saniyelik olan bu kısa fragman, oyuncuların heyecanlanmasına yetti. Fragmanın açıklama kısmında “It’s Hits Different” sloganı yer aldı. Farklı hissettirecek olarak çevrilebilecek olan bu slogan WWE 2K22 oynanışı içinde önemli bir geliştirmeye işaret edebilir.

WWE 2K20 ile hayal kırıklığı yaratan ve hayranlardan büyük eleştiri alan firma, 2K21’i belki de bu hayal kırıklığını tekrar etmemek için iptal etti. Yeni oyun WWE 2K22’nin ise nasıl bir oynanış sunacağı merak konusu.

Amerikan Güreşi‘ni konu alan ünlü spor oyunu, her sene yeni bir versiyonla karşımıza çıkıyor. Ancak 2020 versiyonunda yaşanan aksaklıklar, serinin hayranlarının oynanış konusunda eleştirileri 2021 versiyonunu da zora soktu. Geliştirme aşamasında iptal edilen proje sonrası WWE 2K22‘nin gelip gelmeyeceği ise bilinmiyordu.

Dünden bugüne WWE 2K serisi 

2019 yılına kadar WWE 2K serisinde üretilen her oyunu Yuke’s ve Visual Concepts  geliştirdi ve 2K Sports yayınladı. Oyunda  2000’den 2012’ye kadar yayıncı THQ oyun stüdyosuydu.  Ancak oyun stüdyosunun batmasıyla birlikte 2K Sports oyunu devraldı. Oyun motoru başlangıçta Japon profesyonel güreşi video oyunu serisi Toukon Retsuden’a dayanıyordu.

Serinin ilk oyunu  WWF SmackDown! 2000 yılında Play Station için yayınlandı. Ancak serinin en efsanevi oyunlarından biri 2005 tarihli WWE SmackDown! vs. Raw oldu. Son olarak WWE 2K20 oyunu piyasaya çıkmıştı. Ancak serinin hayranları için WWE 2K19 çok daha iyi bir oynanışa sahip.
yazarVeyis Özen Ertuğ

Marmara Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan yazar, ilk gençliğinden itibaren yeni teknolojilere, teknoloji tarihine ve kültürüne merak duyuyor. Bu merakını okuyucusuna aktarmaya çalışan yazarın, Mobimag dergisi ile 2011 yılında başladığı teknoloji editörlüğü macerası, 2018 yılından beri SDN ailesinde devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" WWE WrestleMania’da WWE 2K22 sürprizi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WWE WrestleMania’da WWE 2K22 sürprizi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WWE WrestleMania’da WWE 2K22 sürprizi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Ofis için ON AIR tabelası yaptık Ofis için ON AIR tabelası yaptık
  2. 2 iPhone 12, 3.000 TL'lik farka değer mi? iPhone 12, 3.000 TL'lik farka değer mi?
  3. 3 Yayıncıların işini kolaylaştıran ATEM Mini inceleme Yayıncıların işini kolaylaştıran ATEM Mini inceleme
  4. 4 WhatsApp'a onay vermeyen mesaj alamayacak! WhatsApp'a onay vermeyen mesaj alamayacak!
  5. 5 Hangi tablet modelini tercih etmeliyiz? Hangi tablet modelini tercih etmeliyiz?
  6. 6 Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit
  7. 7 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6
  8. 8 Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi? Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi?
  9. 9 SDN ofisinde kim ne mezunu? Ofis içi video! SDN ofisinde kim ne mezunu? Ofis içi video!
  10. 10 Telefon ile sahte para testi yaptık! Microcase inceleme Telefon ile sahte para testi yaptık! Microcase inceleme