Okunma

Xbox360’ın Yeniden Tasarlanması Gerekiyor mu?


16 Eylül 2009 Çarşamba 08:36
Xbox360’ın Yeniden Tasarlanması Gerekiyor mu?

Micsworld sitesi, bazı Xbox360 kullanıcılarının sesi oldu. Öyle ki, “360’ın Yeniden Tasarlanmaya İhtiyacı Var” şeklinde bir makale hazırlayan site yetkilileri, Sony cephesinin PlayStation 3 Slim ile etkili olduğunu öne sürüldüğü yazıda, Microsoft tarafından da benzeri bir hamle gerektiği belirtiliyor.

Ayrıca yazıda, Xbox360’ın üç kırmızı ışık hatasından kaynaklanan negatif bir imajı olduğu da açıklandığı gibi, yeni bir tasarım ile geçmişin üzerine beyaz bir sayfa çekilebileceğinden dem vuruluyor.

Geçtiğimiz günlerde PlayStation 3 (PS3) ve PlayStation 3 Slim arasındaki tek farkın, görüntüden ibaret olmadığını, performans farkının da yer aldığını duyurmuştuk. Slim sahipleri, yeni konsollarından oldukça memnun. Benzeri bir geliştirmenin Xbox360’da da yapılması söz konusu olur mu, henüz resmi bir açıklama yok. Ancak PS3 Slim haberleri arttıkça, Xbox’cılardan forumlarda benzeri isteklerin artacağını ön görmek mantık dışı değil.

:: Xbox360’ın daha zayıf ve daha iyi performanslı bir sürümü yapılsın ister misiniz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Xbox360’ın Yeniden Tasarlanması Gerekiyor mu?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Ahh keşke, şu 3kyı da halletseler..

" Xbox360’ın Yeniden Tasarlanması Gerekiyor mu? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Xbox360’ın Yeniden Tasarlanması Gerekiyor mu? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Xbox360’ın Yeniden Tasarlanması Gerekiyor mu? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "