Xiaomi Türkiye garantili ne demek? Xiaomi teknik servisleri telefon numaraları


09 Şubat 2021 Salı 13:39
ABONE OL
Xiaomi Türkiye garantili ne demek? Xiaomi teknik servisleri telefon numaraları

Bütçe dostu teknoloji ürünleriyle bilinen Xiaomi, Türkiye’ye 2018 yılında giriş yaptı. Fima, Xiaomi Türkiye garantisi ile ürünlerini tüketiciye sunmaya başladı. Birçok tüketici ise “Xiaomi Türkiye garantili ne demek?” ve ”Xiaomi teknik servisleri telefon numaraları nedir” sorularının cevabını merak ediyor.

Xiaomi Türkiye garantisi ile satışa sunulan ürünler, başta akıllı telefonlar olmak üzere, garanti süreci içerisinde bir arıza olması durumunda, Xiaomi güvencesiyle onarılıyor. Kullanıcıların muhatabı da Xiaomi’nin yetkili servisleri oluyor. Xiaomi teknik servisleri telefon numaraları ile diğer detaylara geçelim.

Xiaomi Türkiye garantili yetkili servisler hangileri?

Türkiye’de resmi olarak ticari şirket açan Xiaomi, teknik servis desteğini de tüketicilere sunmaya başladı. Garanti süreci içerisinde kullanıcıların ürünle ilgili sorun yaşaması durumunda, muhatapları belirlenen yetkili servisler oluyor.

Xiaomi Türkiye garantili ürünler için EVOFONE, Genpa ve OUNO yetkili servisleri kullanıcılara hizmet veriyor. Bu servisler ise şu anda; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana şehirlerinde bulunuyor. Diğer şehirlerdeki kullanıcılar ise ürünleri kargo ile servislere ulaştırabiliyor.

Xiaomi Türkiye yetkili servis telefonları

Xiaomi’nin Türkiye’de distribütörü Evofone firması. Yetkili servisi ise Genpa, Evofone ve OUNO . Çoğunlukla Genpa üzerinden onarım yapıldığını belirtelim.

Evofone için 444 21 18 ve Genpa için ise 212 359 03 59 numaralarından Xiaomi müşteri hizmetleri ile iletişim sağlayabilirsiniz.

OUNO iletişim hattı ise 0850 502 0800

Twitter ve Facebook’tan da firmanın müşteri hizmetlerine ulaşmanız mümkün: facebook.com/XiaomiTurkey twitter.com/XiaomiTurkiye

İthalatçı garantili ne demek ve Türkiye garantili ile farkı ne?

Xiaomi Türkiye’ye resmi giriş yapmadan önce tüketiciler sadece ithalatçı garantili olarak ürünleri alabiliyordu. Bu durumda da kullanıcılar, cihazlarda sorun yaşadığında ithalatçı firmaya gidiyordu. Ürünlere teknik servis desteğini, Xiaomi’den bağımsız firmalar veriyordu.

Türkiye garantili ürünler Xiaomi desteğine sahip olurken, ithalatçı garantili ürünlerde tüketicilerin muhatabı, ürünü satın aldığı ithalatçı oluyor.

Ayrıca şu anda da ithalatçı garantisiyle ürün satın almak mümkün. Hatta bu ürünler, Türkiye garantili cihazlara nispeten daha uygun fiyatlı oluyor. Ancak Xiaomi güvencesi, tüketicilerin tercihini direkt etkileyebilecek unsurlar arasında yer alıyor.

Xiaomi Türkiye garantili yetkili servis hizmetleriyle ilgili görüşlerinizi yorumlara yazabilirsiniz. 
yazarDeniz Keskin

1998 yılında doğan Deniz Keskin, medya alanına ilk adımını Aydın Doğan Lisesi’yle attı. İlk deneyimini Hürriyet Gazetesi’nde staj yaparak kazandı. Marmara Üniversitesi’nde eğitimine devam ediyor ve SDN bünyesinde çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Xiaomi Türkiye garantili ne demek? Xiaomi teknik servisleri telefon numaraları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Xiaomi Türkiye garantili ne demek? Xiaomi teknik servisleri telefon numaraları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Xiaomi Türkiye garantili ne demek? Xiaomi teknik servisleri telefon numaraları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 MediaMarkt CEO'su ile 2021 planlarını değerlendirdik MediaMarkt CEO'su ile 2021 planlarını değerlendirdik
  2. 2 Konuşmanızı size gösteren Sunny SeeTalk mikrofon! Konuşmanızı size gösteren Sunny SeeTalk mikrofon!
  3. 3 2.000 TL altı en iyi tablet tavsiyeleri 2.000 TL altı en iyi tablet tavsiyeleri
  4. 4 600 TL'ye hangi oyuncu kulaklığını alalım? 600 TL'ye hangi oyuncu kulaklığını alalım?
  5. 5 Peynir ekmek gibi satan teknolojik aksesuarlar! Peynir ekmek gibi satan teknolojik aksesuarlar!
  6. 6 Xiaomi Mi Watch UKT - Saat hakkında son sözler! Xiaomi Mi Watch UKT - Saat hakkında son sözler!
  7. 7 Ezgi Fındık'ın telefonunda ne var? Ezgi Fındık'ın telefonunda ne var?
  8. 8 Tüm monitörleri Ambilight yapan aleti denedik! Tüm monitörleri Ambilight yapan aleti denedik!
  9. 9 Kerem'in gözünden 8. Nesil iPad! Kerem'in gözünden 8. Nesil iPad!
  10. 10 Dijital Tır'da BAYRAKTAR TB2 SİHA kullandık Dijital Tır'da BAYRAKTAR TB2 SİHA kullandık