Okunma

Yahoo, GeoCities’i Kapatıyor


02 Mayıs 2009 Cumartesi 16:58
Yahoo, GeoCities’i Kapatıyor

Yakın geçmişimizde hepimizin en az bir kere yolunun geçtiği ücretsiz web site barındırma servisi GeoCities 2009 yılının sonunda kapatılacak. GeoCities internet kullanıcılarına 10 MB’lık ücretsiz web sitesi alanı sunuyordu. Bundan 5, 6 yıl öncesine kadar yıldızı parıl parıl parlayan GeoCities’in popülaritesi internetin gelişmesiyle sekteye uğradı.

Bilindiği gibi daha önce Yahoo GeoCities servisini Türkiye kullanıcılarına kapatmıştı. Servisin ana sayfasında yazan açıklamaya göre GeoCities servisi yıl sonuna kadar açık tutulacak. Ve ayrıntılı bilgiyi yaz aylarında kullanıcılarına paylaşacak.

:: GeoCities hakkındaki görüşlerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yahoo, GeoCities’i Kapatıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yahoo, GeoCities’i Kapatıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yahoo, GeoCities’i Kapatıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "