Okunma

Yandex Türkiye İçin Yeni Pazarlama Direktörü


10 Haziran 2015 Çarşamba 07:00
Yandex Türkiye İçin Yeni Pazarlama Direktörü

Rusya’nın Google’a rakip en büyük internet şirketi olan Yandex, Türkiye‘deki gelişmini de hızla sürdürüyor. Bugüne kadar pek çok önemli çalışması ile dikkatleri üzerine çeken Yandex tarafında, bugün önemli bir gelişme yaşandı.

Yandex Türkiye pazarlama direktörü, Özge Özcan oldu

Pazarlama tarafındaki çalışmalarıda gelişme adın Yandex Türkiye için yeni pazarlama direktörü atandı. Uzun zamandır Yandex bünyesinde farklı görevler üstlenmiş olan Özge Özcan, artık Yandex Türkiye pazarlama direktörlüğü görevini üstlenecek.

15-06/10/00_yandex_turkiye_ozge_ozcan.jpg

Peki, Özge Özcan kimdir?

Marmara Üniversitesi’nde İletişim fakültesi mezunu olan Özge Özcan, kendini hızla geliştirerek önemli markalar ile çalışmış isimlerden biri. İlk olarak Mayıs 2005 tarihinde Sony Mobile‘da halkla ilişkiler müdürü olarak çalışmış olan Özcan, Kasım 2009 tarihine kadar Sony Mobile‘da farklı görevler aldı.

Sony Mobile‘ın hemen ardından Panasonic‘te iletişim müdürlüğü görevini üstlenen Özge Özcan, son olarak Mayıs 2013 tarihinde Yandex Türkiye ekibine katıldı. Özcan ilk olarak Yandex Türkiye pazarlama müdürü, daha sonra üst düzey pazarlama yöneticisi olurken, bugün itibariyle Yandex Türkiye pazarlama direktörlüğü görevine atandı.

:: Sizce Yandex Türkiye, Özge Özcan ile başarısını, arttıracak mı?
yazarCaner Sönmez

Yeni teknoloji ve girişimleri başarılı şekilde takip eden Caner, yeni nesil mobil teknolojilere ve Android'e karşı beslediği ilgiyle birlikte, deneyimlerini sizlerle paylaşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

10 yorum - “Yandex Türkiye İçin Yeni Pazarlama Direktörü”

 1. Anonim dedi ki:

  yandex 2009 daki ve 2007 2006

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Özge özcan bekarmı acaba teklif etcektim

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Yandex'in ülkemizde yaygınlaşması iyi oldu. PC özürlüleri göz önüne serdi hep 🙂

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Yandex bu zorla yüklenme sevdasından kurtulması gerekmekte. Birde acile VK'yı satın alması lazım bence. Dünyaya açılmak istiyorsa vk ona çok yardımcı olacaktır.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  vallaha yandex bi bulaştı pcye. silene kadar kırk takla attım silinmedi en sonunda format attım. daha sonrada tüm bilgisayarlarımda host dosyasına 127.00.1 ***** ve tr ekleyerek kendilerinden kurtuldum.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Ona ne şüpe

 7. SDN Okuru dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı olacağına inanıyorum

 8. SDN Okuru dedi ki:

  yandex ne yaparsa yapsın daha da bilgisayarda ve mobilde kullanmam. bir sefer indirdim eklentilerinden zor kurtuldum. kendi başına program indiriyor. Yaşasın google…

" Yandex Türkiye İçin Yeni Pazarlama Direktörü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yandex Türkiye İçin Yeni Pazarlama Direktörü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yandex Türkiye İçin Yeni Pazarlama Direktörü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "