Okunma

Yaratıcılığınızı Konuşturun


28 Eylül 2009 Pazartesi 11:44
Yaratıcılığınızı Konuşturun

HP Photosmart A646 kompakt yazıcı, geniş TouchSmart ekranını HP TouchSmart yönetim paneli üzerindeki basit kullanımlı menüsüyle birleştirerek, bir bilgisayara bağlanmayı gerektirmeden fotoğraf görüntüleme, düzenleme, oluşturma ve özelleştirme işlemlerini kolaylaştırıyor. Çektiği resimleri anında yazdırmak isteyen fotoğrafçılar ve baskı için kısıtlı vakti olanlar için uygun olan bu taşınabilir cihaz, aynı zamanda Bluetooth destekleyen cep telefonlarına baskı olanağı sağlayarak, kullanıcıların her yerde fotoğraflarını yazdırabilmelerini ve paylaşabilmelerini sağlıyor.

HP Photosmart A646 kompakt yazıcı için tahmin edilen perakende satış fiyatı 190$+KDV.

 

Kullanıcılar HP TouchSmart yönetim panelini kullanarak, sanal klavye ya da dijital kalem aracılığıyla fotoğraflarına kolaylıkla başlık atayabilir, evde ya da yolda slayt gösterileri yapabilirler. Aralarından seçim yapabileceğiniz 300’ün üzerinde yaratıcı unsurla (çerçeve, klip-art, albüm sayfaları ve fotoğraf başlıkları dahil ) HP Photosmart A646 Compact Yazıcı fotoğraf özelleştirme ve evde baskı işlemlerini kolay ve eğlenceli bir hale getiriyor. Kullanıcılar, resimlerini kenar boşluklu ya da kenar boşluksuz olmak üzere 13 x18 cm boyutuna kadar her boyutta basabiliyorlar. Ayrıca, HP Tasarım Galerisinin ‘kırmızı göz giderme‘, ‘inceltme’ özelliği, hata giderme ve sepya tonları dahil 30 adet düzenleme ve geliştirme seçeneği, kullanıcıların fotoğraflarında arkadaşlarının ve ailelerinin en iyi şekilde görünmelerini sağlayacak düzenlemeleri mümkün kılar.

:: Kompakt fotoğraf yazıcıları tercih edermisiniz? Yoksa A4 basabilen bir fotoğraf yazıcısı mı kullanırsınız?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yaratıcılığınızı Konuşturun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yaratıcılığınızı Konuşturun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yaratıcılığınızı Konuşturun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "