Okunma

Yarını Tasarlayacak Ustalar Aranıyor


08 Ekim 2009 Perşembe 12:18
Yarını Tasarlayacak Ustalar Aranıyor

Intel’in Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde Tomorrow Mural ismiyle yayınlanan web sitesi, ilk olarak Türkiye’de, Senin Yarının ismiyle yarışma formatında hayata geçiyor.

Senin Yarının Yarışması‘na başvurular 5 Ekim’de başlıyor. Ürettiği teknolojilerle insanlara hayallerini, çözümlerini ve vizyonlarını en kolay ve en doğru şekilde paylaşabilecekleri platformlar sunan Intel, Senin Yarının Yarışması ile bilişimin gücünü arkasına alarak herkesi düşünmeye, araştırmaya ve fikirlerini cesurca ortaya koymaya davet ediyor.

Senin Yarının Yarışması, başta gençler olmak üzere tüm katılımcılara, gelecekte hayata geçebileceğini düşündükleri projelerini ve tasarımlarını bilişim teknolojilerini kullanarak kamuoyu ile paylaşacakları bir platform sunmayı hedefliyor.

 

Başvurular Intel’in web sitesinden yapılabilecek

 

Yarışmaya proje veya tasarım göndermek isteyenler, 5 Ekim tarihinden itibaren Intel’in Web sitesine başvuru yapabilecek. www.intel.com.tr/seninyarinin adresine yüklenecek olan proje/tasarımlar, sadece “Word” formatında düz yazı veya düz yazı ile birlikte “.jpeg“, “.gif”, “.bmp” formatında görsel olabilecek.

Katılımcıları ve geleceğe ilişkin görüşü olan herkesi düşünmeye, araştırmaya ve fikirlerini cesurca ortaya koymaya davet eden Senin Yarının Yarışması, 13 yaş üstü tüm TC vatandaşlarına açık olacak ve başvurular 23 Kasım’a kadar istenen gün veya saatte yapılabilecek. Başvurular www.intel.com/seninyarinin adresine yüklendiğinde diğer ziyaretçilerin erişimene de açılmış olacak ve aynı adreste yarışacak projelerin bir kaç cümleden oluşan kısa içerikleri görülebilecek.

:: Bu yarışma ilginizi çekti mi?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yarını Tasarlayacak Ustalar Aranıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yarını Tasarlayacak Ustalar Aranıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yarını Tasarlayacak Ustalar Aranıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "