Okunma

Yazılımsız Görüntü Kaydedin


27 Ekim 2008 Pazartesi 14:24
Yazılımsız Görüntü Kaydedin

Java platformunda çalışan bir online ekran kaydetme uygulaması olan ScreenToaster, hem tam ekran hem de seçili bölge kaydını destekliyor. Ana sayfada giriş yaptıktan sonra, kayıt tuşuna basıp biraz bekleyin. Sistem hazır olunca da, ister Alt+S ile tam ekran kaydı, isterseniz de Alt+Shift+S ile belirli bir bölge seçerek oranın kaydına başlayın. Netbook‘larda bile işlemciyi zorlamadan kullanabileceğiniz ScreenToaster henüz beta aşamasında olduğundan, kullanmak için öncelikle bir parola isteminde bulunmanız gerekiyor. Bir iki gün içerisinde e-postanıza gönderilen bu kod ile sisteme giriş yapıp ScreenToaster‘ı denemeye başlayabilirsiniz.

Kadı Kızının Kusuru

Servis henüz beta aşamasında olduğundan bazı eksiklikleri de yok değil. Örneğin ne kadar kayıt yapabildiğiniz, ne kadar depolama alanınızın bulunduğu gibi bilgiler muamma. Diğer yandan, kayıt kalitesi yeterince iyi olsa da, tamamladığınız klipleri bilgisayarınıza doğrudan indiremiyorsunuz. Biten klipler birer HTML kodu ile kişisel sayfanızda beliriyor. Yine de internet üzerinden kayıt yapıp herhangi bir uygulama olmaksızın bunları paylaşmak için ScreenToaster başarılı bir seçenek sunuyor.

:: Yaptığınız kayıtları forumda paylaşın.

Bilgi İçin : ScreenToaster
Yazan : Erhan Kahraman
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Yazılımsız Görüntü Kaydedin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    güzel bir çalışma kısa zamanda güvenli bir kullanıma kavuşacağını temenni ediyorum

  2. SDN Okuru dedi ki:

    bu paralı mı?

  3. SDN Okuru dedi ki:

    bakalım nasıl birşey

" Yazılımsız Görüntü Kaydedin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yazılımsız Görüntü Kaydedin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yazılımsız Görüntü Kaydedin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "