Okunma

Söylenti: Yeni Age of Empires Geliyor!


04 Eylül 2009 Cuma 09:42
Söylenti: Yeni Age of Empires Geliyor!

Bugün içinde başlayacak olan PAX etkinliğinde oldukça büyük ve sevindirici haberler bizi bekliyor olacak. Etkinliğin başlamasına saatler kala gelen haberler henüz netlik taşımasa da, içerdikleri bilgiler yönünden söylentileri dahi güzel geliyor. İşte ulaşan son söylentilerden biri de Microsoft‘un yeni bir Age of Empires üzerinde çalıştığı yönünde oldu.

Microsoft’un etkinlik için yarattığı basın klasöründe “Age of Empires” başlığının görülmesi, söylentinin ortaya çıkmasındaki bir numaralı sebep oldu. Klasör isminden başka detay bulunmazken, 4-6 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek PAX etkinliğinde belki de Age of Empires için ekran görüntüsü ve videosu dahi yayınlanabileceği düşünülmeye başlandı. Tüm zamanların en çok satan gerçek zamanlı strateji oyunlarından biri olan AoE, Halo Wars‘ı tamamladıktan sonra kapanan Ensemble Studios’un elinden çıkmıştı. Bu nedenle olası yeni yapımın kimin elinden çıkacağı da kafalarda beliren ilk sorulardan biri oldu.

:: Sizce yeni AoE hangi tarihte geçecek?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Söylenti: Yeni Age of Empires Geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Söylenti: Yeni Age of Empires Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Söylenti: Yeni Age of Empires Geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "