Okunma

Yeni Atom’un Çıkış Tarihi Ertelendi


24 Mart 2009 Salı 12:56
Yeni Atom’un Çıkış Tarihi Ertelendi

Atom Z550 ve Z515 işlemcilerin çekirdek hızı 1.2 GHz ve 2 GHz , enerji tüketimi ise 0.22 W ve TDP değerleri 2.4 W olarak belirtiliyor. Atom Z550 Intel US15W yonga setini destekliyorken, Atom Z515’te US15W veya daha düşük güçlü UL11L yonga seti arasında tercih yapılabilecek. Atom Z515  birde Intel’in yeni teknolojisi Burst Performans Teknolojisine (BPT) sahip. Bu iki işlemci de Nisan ayının ortalarında piyasada olacak. Intel’in daha önceden açıklamış olduğu yol haritasına baktığımızda ise bu işlemcilerin Mart ayının sonunda piyasada olması hedefleniyordu.

:: İnternete bağlanmak için hangi cihazları kullanıyorsunuz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni Atom’un Çıkış Tarihi Ertelendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Atom’un Çıkış Tarihi Ertelendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Atom’un Çıkış Tarihi Ertelendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "