Okunma

Yeni Menünüzü Temizleyin


17 Şubat 2010 Çarşamba 08:27
Yeni Menünüzü Temizleyin

Önceden çalıştığınız programlar kendilerine ait bir kısayol ve simgeyi sağ tık menünüzdeki Yeni bölümüne gönderir. Bu her ne kadar bazı kullanıcılar için pratik bir yol olsa da bazıları için ise içinden çıkılmaz bir kalabalık görüntüdür. Bu karmaşadan kurtulmak için kurulumsuz olarak kullanabileceğiniz ShellMenuNew adlı Türkçe dil desteği de olan ufak bir yazılım kullanabilirsiniz. Karşınıza tüm kısayolları listeleyen programda Yeni menüsünde yer almasını istemediklerinizi tek bir tuşla devre dışı bırakabilirsiniz.

 

:: Yazılımı indirmek için tıklayın.

:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: NirSoft
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni Menünüzü Temizleyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Menünüzü Temizleyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Menünüzü Temizleyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "