Okunma

Yeni Office Biçimlerine Tam Destek


29 Kasım 2007 Perşembe 22:00
Yeni Office Biçimlerine Tam Destek

Microsoft Office Mobile, Windows Mobile kullanan cep telefonu veya bilgisayarlarında çalışan bir ofis yazılımı olarak oldukça popüler. Microsoft’un en son yaptığı duyuruya göre Office Mobile için 6.1 sürümüne yükseltme yayınlanmış durumda. Bu yükseltmenin ardından Office Mobile yazılımınız, Microsoft Office ile tanıştığımız XML tabanlı dosyaları da açabiliyor. Örneğin .doc biçiminin yeni dosya şablonuyla kaydedilmesi .docx uzantısını almasına ve yapısal fark nedeniyle eski Microsoft Office sürümlerinde açılamamasına sebep oluyordu.

:: Microsoft’un yayınladığı yamayı burada bulabilirsiniz. (bu bağlantı Türkçe için; ürününüz başka dilde ise o sayfadan değiştirmeniz gerekiyor) ~ 7 MB

:: SDN forumlarında güncellemeyle ilgili bilgileri paylaşabilirsiniz.

Bilgi için: Microsoft
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni Office Biçimlerine Tam Destek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Office Biçimlerine Tam Destek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Office Biçimlerine Tam Destek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "