Okunma

Pokemon: Lets Go oyunları hakkında yeni detaylar!


25 Eylül 2018 Salı 07:30
Pokemon: Lets Go oyunları hakkında yeni detaylar!

16 Kasım‘da çıkacak olan yeni Pokemon oyunlarını Pokemon severler, heyecanla beklemekte. Yeni çıkacak olan Pokemon: Let’s Go, Pikachu! ve Let’s Go, Eevee! hakkında bir sürü yeni detay elimize ulaştı.

Pokemon: Let’s Go, Pikachu! ve Let’s Go, Eevee! hakkında yeni detaylar!

Nintendo, yeni Pokemon oyununda bulunacak olan GO park, candy sistemi pokemon savaşları ve birkaç yeni detay hakkında bilgilendirmede bulundu.

Yeni Pokemonların Nintendo Switch ile nasıl yakalanabileceği hakkında aklında soru işaretleri bulunan kullanıcılar için Nintendo, bluetooth bağlantısı kullanarak Pokemon yakalayabileceğinizi belirtti.

Aynı türden 25 tane pokemona, GO Parkta sahip olmayı başarabilirseniz, Candy kazanabilmeniz için sizlere yeni bir mini oyun açılacak. Mini oyunu başarıyla tamamlarsanız, bu Candy’lerle Pokemonlarınızı güçlendirebilir, bazı özelliklerini ekstra olarak güçlendirebilirsiniz. Farklı türlerdeki Candy’ler, farklı yetenek gelişmelerini sağlayacak.

Candyleri elde etmenin birkaç yolu mevcut. Bu yollar arasında elinizdeki Pokemonu profesör Oak’e transfer etmek, GO Park kompleksi içerisinde yer alan oyunları tamamlamak veya Pokemonunuzu Poke Ball Plus cihazında gezdirmek mevcut.

Pokemonlarınızı güçlendirmenin tek yolu tabii ki sadece Candy değil. Yapacağınız savaşları kazandığınız müddetçe Pokemonunuz güçlenmeye devam edecek.

Oyunda tahmin edebileceğiniz üzere efsanevi Pokemonlar da mevcut. Bu Pokemonlar diğerlerinden çok daha güçlü, nadir bulunan ve zor elde edilen Pokemonlardır. Fakat bu Pokemonları diğer Pokemonlar gibi yakalayamacaksınız, elde edebilmek için önce onları yenmeniz gerekmekte.

Oyunun 16 Kasım’da, tüm Nintendo Switch sahipleri için mağazadaki yerini alacağını da belirtelim.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Pokemon: Lets Go oyunları hakkında yeni detaylar! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Pokemon: Lets Go oyunları hakkında yeni detaylar! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pokemon: Lets Go oyunları hakkında yeni detaylar! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "